Kasayı uzun yolda nasıl taşımalıyım?

Daha fazla  
Arkadaşlar tren ile yolculuk yapacağım kasayı nasıl taşımalıyım? Önerileriniz nelerdir? Ekran kartını çıkartmalı mıyım? Trende kasayı yanıma alma şansım var mı? Trende herhangi bir sıkıntı vs. oluşur mu? Hızlı tren değil.

Arkadaşlar tren ile yolculuk yapacağım kasayı nasıl taşımalıyım? Önerileriniz nelerdir? Ekran kartını çıkartmalı mıyım? Trende kasayı yanıma alma şansım var mı? Trende herhangi bir sıkıntı vs. oluşur mu? Hızlı tren değil.
Ekran kartını kesinlikle çıkart. Kutusuna koy.

Ekran kartını çıkar ve kutusuna koy, kasayıda aynı şekilde kendi kutusuna koy. Ben olsam ramleride çıkartırım fakat çıkartmasanızda olur. Trende ne olur bilemiyorum.

Ekran kartı ve kule tipi soğutucu (varsa) çıkartılmalıdır.
Diger bileşenlerin titremeden ve darbeden etkilenmesi çok zor. Uçak tribulansında bile hasar almayan komponentler trende asla hasar almaz.
Kablolar duzgun toplanmadıysa ve AiO borusu gereğinden uzun tutulysa hasara neden olabilir?
Kasanın sadece kutuyla taşınması şart değil, kalın bez yapıdaki poşetlerde mümkündur.

Genellikle her bilgisayarcıda vardır. Kasa adını söyle ona uygun verir ama olur olmaz boyutlarını ölçsende iyi olur.
XPG Valor Air Rainbow kasa kullanıyorum ölçüsünü biliyor musunuz acaba? Birde ölçüsünden büyük mü almalıyım? Eğer karton kasanın boyutundan çok büyük olursa herhangi bir problem olur mu?

Ekran kartı ve kule tipi soğutucu (varsa) çıkartılmalıdır.
Diger bileşenlerin titremeden ve darbeden etkilenmesi çok zor. Uçak tribulansında bile hasar almayan komponentler trende asla hasar almaz.
Kablolar duzgun toplanmadıysa ve AiO borusu gereğinden uzun tutulysa hasara neden olabilir?
Kasanın sadece kutuyla taşınması şart değil, kalın bez yapıdaki poşetlerde mümkündur.
Hocam kasa bana hazır sistem olarak gelmişti ekran kartı takılı değildi. Ben ekran kartını çıkaracağım sadece stok fan kullanıyorum. Trende yanımda seyahat ederken kasayı iyice koruma aldıktan sonra yanımda yerde taşımayı düşünüyorum. Bir öneriniz vs. var mıdır?

Geri
Yukarı