Bilgisayar kasasında su dökülmesi sorun olur mu?

Kaann6932

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar açıktı. Kasaya su döküldü ama kasaya az döküldü. Yere döküldü. Biraz kasanin içine, ekran kartına falan gelmedi. Su kasanin dışına sadece bir de yere kasanın altına mermere değmesin diye su koydum. Kasanın disini da sildim, içine girmedi su PC'nin. Bir sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açıktı. Kasaya su döküldü ama kasaya az döküldü. Yere döküldü. Biraz kasanin içine, ekran kartına falan gelmedi. Su kasanin dışına sadece bir de yere kasanın altına mermere değmesin diye su koydum. Kasanın disini da sildim, içine girmedi su PC'nin. Bir sorun çıkartır mı?

İçine girmediyse sorun yok.

İçine girmediyse sorun yok.
İçine iyice baktım ve su yoktu. Kasanın yanındaki cama geldi biraz ve az bir şey de fan korumalarına geldi. Onları bezle sildim, mermerde su vardı ve altı ıslanmasın diye kasanın altına bez koydum. İçinde yok yani, dışında sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

İçine girmediyse bir problem olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı