Bilgisayar kasasından vergi alırlar mı?

Her Türkiye'ye gelisimde ekran kartlarindan, islemcilere, kasalardan, HDD'lere bir cok sey getirdim polis kontrolü olmasina ragmen hicbir sikinti yasamadim. Ha yaninda 10 tane kasa getiriyorsan orasi ayri yani ticarete girer. Ama baska durumda hic sikinti cikmaz. Iciniz rahat olsun.
Bunu söylemeye hakkın yok forum sitesindeyiz isteyen istediğini söyler/sorar.
Özür dilerim :)

Bunu söylemeye hakkın yok forum sitesindeyiz isteyen istediğini söyler/sorar.
"GTA'da arabaya nasıl binilir?" diye bir konu açsam, konuya vereceğin tepkiyi hepimiz biliyoruz.
Ayrıca hiç kimse de istediğini söyleyemez. Her forum gibi buranın da kuralları var.

Her Türkiye'ye gelisimde ekran kartlarindan, islemcilere, kasalardan, HDD'lere birçok şey getirdim polis kontrolü olmasina ragmen hiçbir sıkıntı yasamadim. Ha yaninda 10 tane kasa getiriyorsan orasi ayri yani ticarete girer. Ama baska durumda hiç sıkıntı cikmaz. Iciniz rahat olsun.

Özür dilerim :)

Peki arabada oyuncu koltuğunun olması sıkıntı çıkarır mı?

Peki arabada oyuncu koltuğunun olması sıkıntı çıkarır mı?

Sanirim kara yoluyla geleceksiniz, hayir asla cikarmaz. Size sikinti cikarabilecek seyler et ve süt ürünleri ve 1 karton tütün mamüllerinden fazlasi ya da 2 litre alkolden fazlasi sikinti cikarir. Baska da ticarete girmiyorsa isterseniz camasir makinasi getirin. Umarim aciklayici olabildim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı