Bilgisayar kendi kendine restart atıyor, açıldığında USB takma sesi çıkıyor

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar bazen kendi kendine restart atıyor açıldığında ise USB takma sesi çıkıyor bilgisayardan. Bunun nedeni nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam kanka en iyi virüs bilen en iyi yeniden başlatma hatası çözümünü bilen sensin.
Ödülünü şimdimi istiyorsun sonramı vereyim?
Ben kendi fikrimi belirttim sende kendi fikrini belirtebilirsin.
Öncelikle burası İnstagram, Tiktok veya Discord değil. Ben ve kimseye kanka diye hitap etmeyin. Ayrıca virüsçüyüm falan da demedim. Ödül de istemedim. Eğer konu hakkında bilgin yoksa lütfen bilmediğin konu hakkında cevap verme. Ankart ve windowslarda reset sorunu sık yaşanan bir problemdir.

@Leoon USBLogView ile Logları kontrol eder misin?

Bildiğim birşey çünkü ondan, usb takma sesi geliyorsa bide ara sıra yeniden başlatıyorsa virüs girmiş oluyor başıma gelmişti yinede bilgisiyar bu içine su falan kaçmışta olabilir ama genelde virüs girmiş oluyor.
virüs olamaz yeni formatladım sayılır ve valorant indirdim riot virüs attıysa bilemem :D

Olay görüntüleyici, windows günlükleri, sistem kısmında kernel power 41 hatası var mı diye bakarmısın .
power 41 var

Ayca_22 oturum açıyorsa virüs girmiştir.

Ayca büyümüs ayca_45 olmuş o da virüs mü?

Olay görüntüleyici, windows günlükleri, sistem kısmında kernel power 41 hatası var mı diye bakarmısın .

PSU mu yetmiyor yani.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 12
virüs olamaz yeni formatladım sayılır ve valorant indirdim riot virüs attıysa bilemem :D

power 41 var

Çözüm: Kernel-Power 41 Hatası

power 41 var

PSU mu yetmiyor yani.
Evet internette bunun PSU ile alakalı olduğu söyleyniyor. Ekran kartınız ve psu watt değeriniz nedir?

Çözüm: Kernel-Power 41 Hatası

Evet internette bunun PSU ile alakalı olduğu söyleyniyor. Ekran kartınız ve PSU watt değeriniz nedir?

Ekran kartım: GTX 1660S. PSU kaç watt tam bilmiyorum ama bilgisayarcı arkadaş yeteceğini söylemişti kasayı açıp bakmaya çalıştım ama aşığa koyup üstünü kapatmışlar nasıl öğrenebilirim kaç watt olduğunu.

Ekran kartım: GTX 1660S. PSU kaç watt tam bilmiyorum ama bilgisayarcı arkadaş yeteceğini söylemişti kasayı açıp bakmaya çalıştım ama aşığa koyup üstünü kapatmışlar nasıl öğrenebilirim kaç watt olduğunu.
Öğrenemezsin. PSU bilgisayara voltajı tam vermediği için yazılımlar bunu tanıyamaz. Aşağı da PSU hiç bir şekilde gözükmüyor mu?

Virüs olamaz yeni formatladım sayılır ve Valorant indirdim Riot virüs attıysa bilemem :D

Power 41 var

PSU mu yetmiyor yani.

1 sene Kernel Power 41 ile uğraşmış biri olarak yazıyorum, bu hatanın çözümünü başkası sana söyleyemez. Forumdaki, YouTube'daki tüm çözümler boş. Ben forumlardaki kablo değiştir, priz değiştir, PSU kablosunu değiştir, monitör kablosu değiştir, Windows'u hızlı başlatı kapat, ekran kartı fan ayarı otodan manuel alma, PC'deki orayı burayı değiştir gibi basit çözüm yöntemlerinin hepsini yaptım hiç işe yaramadı. En son kafayı yedim gittim sıfır Seasonic PSU aldım düzelmedi, sonra gittim X570 anakart aldım düzelmedi.

Dedim PC yükselsin bari R9 5900X aldım sorunum düzeldi. R5 3600X bozukmuş benim :) PC boşta dururken her yarım saat 1 saatte bir reset atıyordu, bazen de oyunlarda atıyordu.

1 sene Kernel Power 41 ile uğraşmış biri olarak yazıyorum, bu hatanın çözümünü başkası sana söyleyemez. Forumdaki, YouTube'daki tüm çözümler boş. Ben forumlardaki kablo değiştir, priz değiştir, PSU kablosunu değiştir, monitör kablosu değiştir, Windows'u hızlı başlatı kapat, ekran kartı fan ayarı otodan manuel alma, PC'deki orayı burayı değiştir gibi basit çözüm yöntemlerinin hepsini yaptım hiç işe yaramadı. En son kafayı yedim gittim sıfır Seasonic PSU aldım düzelmedi, sonra gittim X570 anakart aldım düzelmedi.

Dedim PC yükselsin bari R9 5900X aldım sorunum düzeldi. R5 3600X bozukmuş benim :) PC boşta dururken her yarım saat 1 saatte bir reset atıyordu, bazen de oyunlarda atıyordu.

Ekran kartında mı sorun var

Yeni konular

Geri
Yukarı