Çözüldü Bilgisayar kendi kendine restart atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NoCubeTV

Centipat
Daha fazla  
Dün bilgisayarımda oyun oynuyordum birden kendi kendine restart attı bir şey olmaz dedim oynamaya devam ettim ama 2-3 saat sonra tekrar yaptı RAM'lerde ve anakartta bir sıkıntı yok fanlarım da düzgün çalışıyor video izlerken veya oyun oynarken birden restart atıyor cihaz yaklaşık 3 yıldır bende ve bunu yapmaya 1-2 gün önce başladı internete baktım fakat herkes RAM falan demiş RAM'lerde bir sıkıntı yok düşük voltajdan şüpheleniyorum ama nasıl anlayacağım bilmiyorum UPS fiyatları da çok cazip değil PSU'dan şüpheleniyorum çözüm öneriniz var mı?

Çözüm
Test yaparken mi kapandı?

Hayır, arkadaşımla Discord'da konuşurken kapandı.

Dün bilgisayarımda oyun oynuyordum birden kendi kendine restart attı bir şey olmaz dedim oynamaya devam ettim ama 2-3 saat sonra tekrar yaptı RAM'lerde ve anakartta bir sıkıntı yok fanlarım da düzgün çalışıyor video izlerken veya oyun oynarken birden restart atıyor cihaz yaklaşık 3 yıldır bende ve bunu yapmaya 1-2 gün önce başladı internete baktım fakat herkes RAM falan demiş RAM'lerde bir sıkıntı yok düşük voltajdan şüpheleniyorum ama nasıl anlayacağım bilmiyorum UPS fiyatları da çok cazip değil PSU'dan şüpheleniyorum çözüm öneriniz var mı?

PSU değiştim çözüldü + uzatmayı değiştim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7,2 KB · Görüntüleme: 29
FurMark ve OCCT testi yapar mısın? Tekrar restart atarsa yaz buraya.
onları nerden veya nasıl yapacağım

FurMark ve OCCT testi yapar mısın? Tekrar restart atarsa yaz buraya.
ikisinide yaptım 1 dakika boyunca fanlar vesaire bayağı bi çalıştı ama kapanmadı

onları nerden veya nasıl yapacağım

ikisinide yaptım 1 dakika boyunca fanlar vesaire bayağı bi çalıştı ama kapanmadı
2-3 saat sonra tekrardan kapandı

Son düzenleme:
Test yaparken mi kapandı?

Hayır, arkadaşımla Discord'da konuşurken kapandı.

PSU değiştim çözüldü + uzatmayı değiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı