Bilgisayar kendi kendine sekme açıyor

Furkaan.q1

Hectopat
RAM
8 Gb 3200 mhz panther
SSD veya HDD modeli
240 gb panther
Ekran kartı
gt 1030 msi
Anakart
-
İşlemci
Amd ryzen 3 1200
Yaklaşık bir hafta önce yatağımda telefondan mesajlaşırken bilgisayarım kendi kendine büyüteç açıp ekranı büyüttü, sekmeler posta vs. Açılmaya başladı yeniden başlattım ve bekledim ama tekrar oldu, tekrar oldu, tekrar oldu. Engel olamadım bir türlü, sonrasında 3 4 gündür bir şey yoktu az önce tekrar etti bir şekilde, gördüm Microsoft Edge'de Windows 10 yardım al diye yüzlerce sayfa açıldı. Sonrasında Denetim Masası'ndan Edge'yi kaldırmaya çalışırken yine oldu, CTRL+Del yaptım, oturum değiş dedim, kaldırma yerine tıkladım tekrar, bildiğiniz 3 4 defa bilgisayarla savaş verdim ve en sonunda Edge'yi kaldırdım, buna nasıl engel olabilirim? Eğer Edge değilse problem konuyu güncelleyeceğim, yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarınızda virüs olabilir mi?

Bilgisayarınızda virüs olabilir mi?

Durum başlamadan birkaç gün önce trojan bulmuştu Windows kendi güvenlik sisteminde o gün temizledim onu ccclaner ile defalarca tarattım bir şey yok diyor anlamadım.

Güncelleme.
Malwarebytes ve Kaspersky yükledim ve tarama yaptım birkaç defa. Malwarebytes 12, Kaspersky 3 - 4 tane trojan tarzı dosya buldu. Temizledi. Şu anlık bir problem yok gibi. Edge'yi geri yüklemeyi düşünüyorum. Umarım başım belaya girmez.

Az önce kasperksy anlık bi korumayı durdurdum sonra geri açtım 15 saniye sonra aynı sorun meydana geldi ama sıkıntı şurda tarattım ve bütün virüsleri temizlemişti uygulama 10 saniye içinde nasıl tekrar bulaştı anlamıyorum

Mevzu bu hala devam ediyor sorun

Klawyeyi taktığım anda başlıyor klawyeyi çıkarttığımda herhangi bir sorun yok virüsün klawyeye bulaşması mümkün mü aceba

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı