Bilgisayar kendine kısayol atıyor

Şimdi başladım diyelim. Key girme yerine kadar geldim diyelim. Keyi girdim kabul etmedi. Ne yapacam ben? Size nasıl ulaşacam?

Formatı atmadan önce bütün önlemleri almadıysan, bize gelip burada suç atamazsın. Key girdin, kabul etmedi, önlem olarak yanına KMSPico aldın mı? Almadın. Orada aktifleştirmek adına bir sürü yol var. En olmadı çevren internet kafe dolu. Gidersin oradan sormaya devam edersin. Hem ne diye tek çare korsan kullanmak. Al orjinal sende rahat et, biz de...

Şimdi başladım diyelim. Key girme yerine kadar geldim diyelim. Keyi girdim kabul etmedi. Ne yapacam ben? Size nasıl ulaşacam?

600 tane mesaj attın forumda, halen bi laf sokma çabasındasın ve halen bize nasıl ulaşacağını soruyorsun. Ki sorduğun bütün Windows 8 sorularının cevabı da keyler de forumda var. Bu hesabını da siliyorum.

Bize nasıl ulaşacağını söylüyorum: Yeni hesap açarak.

Ama lütfen en az bir kitap okumadan bir daha üyelik açma. Kitap oku, biraz bilgi edin, okulda hocalarını dinleyip derslerini düzelt ve iyi bir insan olup öyle gel. Yoksa bir sonraki hesabının akıbeti de bundan farklı olmayacak Selin Can Şentürk.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı