Çözüldü Bilgisayar kendini resetliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MonutorAdam

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Max 20 dakikada bir resetleniyor ve ben bir şeye tıklamıyorum. Az önce PC'yi açtığım gibi oldu ve tekrar açarken lütfen bekleyin yazısı çıktı. Kurtarma bölümü açıldı. Çık ve Windows 10 ile devam et dedim ve bunu size sormak istedim. Var mıdır bir bildiğiniz, nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Sorunu şu şekilde çözdüm yine de tam olarak çözüm sayılmaz fakat o kurtarma bölümüne gelince "güvenli modu ağ ile başlat" gibi bir seçenek var onunla başlattım PC'yi ve bir daha o sorunla karşılaşmadım fakat öyle olunca da ekran kartını algılamıyordu tamirciye götürdük hallettik tamirci Windows 7 yükledi daha sonra annemin iş için gereken programları Windows 7'yi desteklemediğinden Windows 10 yüklettik Windows 10'da tekrar etti. Anlayacağınız Windows 10 da sorunsuz çalışan PC'ye bir şey yaptım ve bir daha kaldırmadı. Nedenini bilmiyorum ama eskidiği içindir muhtemelen.
güç kaynağın yetmiyor olabilir.

Şimdi fark ettim depolama biriminde sıkıntı vardır yüksek ihtimal. Format USB'sini arkaya takın ardından bilgisayarımı onar tuşuna basın büyük ihtimal sorun çözülecektir.

Sistem özelliklerinizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz, bir hata kodu alıyor musunuz? Örneğin: "işaret yok, uyku moduna geçiyor" gibi.

Sorunu şu şekilde çözdüm yine de tam olarak çözüm sayılmaz fakat o kurtarma bölümüne gelince "güvenli modu ağ ile başlat" gibi bir seçenek var onunla başlattım PC'yi ve bir daha o sorunla karşılaşmadım fakat öyle olunca da ekran kartını algılamıyordu tamirciye götürdük hallettik tamirci Windows 7 yükledi daha sonra annemin iş için gereken programları Windows 7'yi desteklemediğinden Windows 10 yüklettik Windows 10'da tekrar etti. Anlayacağınız Windows 10 da sorunsuz çalışan PC'ye bir şey yaptım ve bir daha kaldırmadı. Nedenini bilmiyorum ama eskidiği içindir muhtemelen.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı