Bilgisayar kilit ekranına çok geç geçiyor

SesszNinja1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı açıyorum. Ondan sonra saati gösteren bölüm geliyor. Herhangi bir tuşa bastıktan sonra da şifreyi girdiğim yer geliyor ama saati gösteren bölümde çok uzun süre takılıyor. Ondan sonra da bilgiler geliyor arka plan fotoğrafıyla ilgili. Bu neden olur?(Windows 11)

Uzun zamandır mı böyle? Sistemin çok iyi değilse güncelleme sonrası ilk açılışta normal.

Uzun zamandır mı böyle? Sistemin çok iyi değilse güncelleme sonrası ilk açılışta normal.

Sistemim iyi uzun zamandır böyle diğer hiçbir şeyde sorun yok ama tam o anda bir tuşa bastığımda takılıyor sonra da 5 sn sonra düzeliyor. Windows 11'in kendi arka planı var böyle bilgiler falan veriyor arka plan ile alakalı o yüzden olabilir diye düşünüyorum çünkü ilk başta sistem açıldığında bilgiler gözükmüyor takılma geçiince bilgiler geliyor.

Sistemim iyi uzun zamandır böyle diğer hiçbir şeyde sorun yok ama tam o anda bir tuşa bastığımda takılıyor sonra da 5 sn sonra düzeliyor. Windows 11'in kendi arka planı var böyle bilgiler falan veriyor arka plan ile alakalı o yüzden olabilir diye düşünüyorum çünkü ilk başta sistem açıldığında bilgiler gözükmüyor takılma geçiince bilgiler geliyor.

Intel mi yoksa AMD mi kullanıyorsunuz eğer AMD sistem kullanıyorsanız Windows 11 AMD işlemcilerde düzgün çalışmıyor.

Bilgisayar onu gösterebilecek yükü o zaman alınca bilgiler gözükmeye başlıyor. Bundan dolayı donuyorsa da o bilgisayarla ne yapabilirsiniz ki?

Bu arada, sistem özellikleriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı