Bilgisayar konuşma dili değişmiyor

Daha fazla  
Arkadaşla Phasmophobia oynayacağız ama hayaletle konuşmak için konuşma dilini değiştirmemiz gerekiyor ama biz yapamadık.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (25).png
    Ekran Görüntüsü (25).png
    210,8 KB · Görüntüleme: 244
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde dili ingilizce yapın yeterli. Ayrıca oyun içinde konuştuğunuzda algılayamayabiliyor. Bunu denemenin tek yolu biriniz elinde telsiz ile içeri girip hayaleti bulduktan sonra "are you here" diye sorması lazım. Kesin yöntem bu. Bazı hayaletler tek başınayken cevap veriyor. Bu yüzden grup halindeyken konuşmayı denemeyiniz.

Oyun içinde dili ingilizce yapın yeterli. Ayrıca oyun içinde konuştuğunuzda algılayamayabiliyor. Bunu denemenin tek yolu biriniz elinde telsiz ile içeri girip hayaleti bulduktan sonra "are you here" diye sorması lazım. Kesin yöntem bu. Bazı hayaletler tek başınayken cevap veriyor. Bu yüzden grup halindeyken konuşmayı denemeyiniz.
oyun içinde dil ingilizce ama test mic kısmından dediklerimi anlamadı. Discord açık diye olmuş olabilir mi? Çünkü bugün adam akıllı oynayamadık oyunu.

Test mic kısmı çoğu kişiyi anlamıyor hocam. Dediğim gibi hayaletle konuşmayı deneyin. Aynı sorunu yaşamıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben hallettim bu video kesin işe yarıyor.

Geri
Yukarı