Bilgisayar kulaklığı görmüyor

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba bilgisayarım kulaklığı algılamıyor. Hatta komple ses kartını algılamıyor. Ses kartı anakarta bağlı bir ses kartı. Başka bir kulaklıkta da denedim olmadı. Yazılımsal olarak bir çözümü var mıdır?

Bende de görmüyordu ben şu şekilde yaptım.

Adım 1: Denetim Masası'na gir ses aygıtlaına gir ardında devre dışı bırakılmış aygıtları goster de sag tıklayıp.

2.adım aygıt yöneticisne gir ingiilzceyse (device Manager) ardndan orada ses ikonu var onu aç.
Ve sağ tıklayıp direviri güncele de ve yaızlım çevrimiçi ara de benimki öyle düzeldi bir de adımları yaptıktan sonra PC'yi yeniden başlat.

Driver kurmayı denedinizmi veya güncellemeyi?

Bende de görmüyordu ben şu şekilde yaptım.

Adım 1: Denetim Masası'na gir ses aygıtlaına gir ardında devre dışı bırakılmış aygıtları goster de sag tıklayıp.

2.adım aygıt yöneticisne gir ingiilzceyse (device Manager) ardndan orada ses ikonu var onu aç.
Ve sağ tıklayıp direviri güncele de ve yaızlım çevrimiçi ara de benimki öyle düzeldi bir de adımları yaptıktan sonra PC'yi yeniden başlat.

Zaten açık otakılı olmayan aygıtları görüntüle en güncel sürüm kurulu zaten.

İlk önce ses kartında sorun yokmu varmı onu anlamak için bilgisayarcı'ya götürüp yazılımsal veya donanımsal hatayı anlaması lazım donanımsal ise büyük ihtimal ses kartı'dır

Bilgisayarınızın garantisi varmı? varsa servis'e yollayın derim yoksa tanındık bir bilgisayar'cıya götürebilirsiniz burdan donanımsal bir sorun varsa yardım edemeyiz

Yeni konular

Geri
Yukarı