Bilgisayar lisede işe yarayacak mı?

prospektuq

Hectopat
Daha fazla  
Selam, çok uzatmadan konuya gireyim. Benim bilgisayarım yeni çıkan oyunları kaldırmıyor. Eskileri ise çok fazla oynadım. Ve bu yüzden bilgisayarımı satıp bir PlayStation4 almaya karar verdim. Bu durumu ailemle konuştum fakat liseye yeni geçtim, o bilgisayar işine yarayacak diyorlar. Ve bu duruma pek sıcak bakmıyorlar. Bilgisayarım lisede işime yarayacak mı?

Lenovo ideapad 4000k Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci Nvidia Geforce mx110
Siz bence o sisteme şükredin :D. Benim sisteme göre iyi ve bu sistemle de ben oyun oynayabiliyorum tam olarak hangi oyunları oynamayı denediniz?

Son düzenleme:
Siz bence o sisteme şükredin :D. Benim sisteme göre iyi ve bu sistemle de ben oyun oynayabiliyorum tam olarak hangi oyunları oynamayı dene
Şuan hayalim God Of War, İnfaomus Second SON,Uncharted oynamak ama laptop olduğu için olmuyor

Şuan hayalim God Of War, İnfaomus Second SON,Uncharted oynamak ama laptop olduğu için olmuyor
bir keresinde format attırırken adam pc nin özellikleri masaüstünde olsa çok iyi bir sistem olacağını söylemişti

bir keresinde format attırırken adam pc nin özellikleri masaüstünde olsa çok iyi bir sistem olacağını söylemişti
Geforce Now bilir misiniz bilmem ama oradan oynayabilirsiniz. Sisteminiz onu kaldırıyor ve internet iyiyse alın ve oynayın full ayarlarda.

Lisede bilgisayar üniversite gibi şart değil. Ancak yine de bilgisayarın olması büyük kolaylik sağlar. Zaten sadece lise için değil bu devirde bir gencin evinde olması lazım. Öyle veya böyle lazım oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı