Bilgisayar masası için 50 cm derinlik yeter olur mu?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Merhaba arkadaşlar, bir tane masa beğendim fakat derinliği 50 cm. Şu an için dizüstü kullanacağım fakat yakın bir zamanda masaüstü gelme durumu da var. Öyle bir durumda 50 cm derinlik yeterli olur mu? 50 cm derinliği olan masa kullananız var mı?

Laptop kullanıyorsan pek bir sıkıntı olmayacaktır fakat masaüstü kullanırsan seni rahatsız edebilir. Hele ki ders çalışıyorsan masada masaüstü bilgisayarını laptop gibi kaldıramayacağın için sorun olabilir.

Merhaba arkadaşlar, bir tane masa beğendim fakat derinliği 50 cm. Şu an için dizüstü kullanacağım fakat yakın bir zamanda masaüstü gelme durumu da var. Öyle bir durumda 50 cm derinlik yeterli olur mu? 50 cm derinliği olan masa kullananız var mı?
Eskiden 50 Cm kullanıyordum kesinlikle yetme ihtimali yok eğer monitör(ler) masanın üstünde duruyorsa.

Laptop kullanıyorsan pek bir sıkıntı olmayacaktır fakat masaüstü kullanırsan seni rahatsız edebilir. Hele ki ders çalışıyorsan masada masaüstü bilgisayarını laptop gibi kaldıramayacağın için sorun olabilir.
Peki 60 cm tek monitör için yeterli olur mu?

Oyun oynuyor musunuz eğer oynuyorsanız en az 70cm gerekir ama sürekli mouse çevirme gerekmeyen oyunlara yeterli olabilir.
Şu an için çok sayılmaz. Fakat yakın bir zamanda kasa düzmeyi düşünüyorum. O zaman için evet. Yalnız alanım kısıtlı. Muhtemelen maksimum 60-63 cm arası bir derinliğim var. Anlaşılan ileriye dönük olması için minimum 60 cm almam gerekiyor.

Geri
Yukarı