Bilgisayar masası önerisi

• Konuyu başlatan ggbro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 5B
Bu güzelmiş. Mağazadan almak daha mı mantıklı? 1 otobüs mesafesinde ikea var çünkü adresime.
Değişen bir şey olmuyor nakliye ücreti ödersiniz sadece. Binek bir araca sığabilecek ölçüde değil. Mağazada görme şansınız varsa inceleyin. Ben siyah olanı kullanıyorum, malzemesi ve işçiliği bütçeye göre gayet iyi. İkinci masa ise gerçek anlamda taş gibi. Yurt dışında ki setup içerikli sistem paylaşımlarına baktıysanız neredeyse çoğunda bu masalar var.

Mobilyacıdan kendiniz yaptırın derim. İnternetten alacağınız masalar kalitesiz suntalam gelebilir. Kaliteli mdf tavsiye ederim

IKEA kaliteli marka diye biliyorum. Kendim görüp alacağım. Bir sorun çıkar mı?
Sorundan ziyade dayanıklılık olarak tavsiye ediyorum mobilyacıyı. İçinize sindiyse IKEA'dan gidip bakın derim. Kullanacak olan sizsiniz, dayanıklılığını az çok anlarsınız. Bu modellere baktım fakat kullanılan malzemeyi göremedim, bir şey diyemem.

Değişen bir şey olmuyor nakliye ücreti ödersiniz sadece. Binek bir araca sığabilecek ölçüde değil. Mağazada görme şansınız varsa inceleyin. Ben siyah olanı kullanıyorum, malzemesi ve işçiliği bütçeye göre gayet iyi. İkinci masa ise gerçek anlamda taş gibi. Yurt dışında ki setup içerikli sistem paylaşımlarına baktıysanız neredeyse çoğunda bu masalar var.
Siyah olanını almak istiyorum. 140cm masaya PC kasası monitör ve modem koyacağım. Sence yeter mi? Yani rahat bir alan extra olur mu? Diğer tereddütte kaldığım ise 65 cm derinlik dar olur mu? Ve son olarak kullandığın masa bu mu? MALM çalışma masası, venge, 140x65 cm

Siyah masayı kullanıyorum. Masada kasa ve 24' monitör var. Modem tarafında bir karış daha alan var belki fikir verebilir. Daha geniş bir görsel eklemeye çalışacağım. Masanın alt kısmında görselde görünmeyen bir alan var fiş ve kablolamayı gizleyebilirsiniz. Masa sağlam ve bana göre oldukça yeterli.

Son düzenleme:
Siyah masayı kullanıyorum. Masada kasa ve 24' monitör var. Modem tarafında bir karış daha alan var belki fikir verebilir. Daha geniş bir görsel eklemeye çalışacağım. Masanın alt kısmında görselde görünmeyen bir alan var fiş ve kablolamayı gizleyebilirsiniz. Masa sağlam ve bana göre oldukça yeterli.
Hocam kullandığın masa bu mu? Yoksa marangoza mı yaptırdınız?

Geri
Yukarı