Bilgisayar masası önerisi

Bütçe
2500 TL

As Nödt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Genişlik en az 120 cm, derinlik en az 70 cm olmak üzere sallanmayan ve kalın bir masa arıyorum. Çekmecesi ve ekstra bölmeleri gibi özelliklerin olmasına gerek yok. En fazla 2500 TL verebilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben kendim tasarlayıp l şeklinde mobilya fabrikasında masa yaptırmıştım. Aynı şekilde kafandaki modeli bir kağıda çizmeye çalışıp bir mobilyacıdan fiyat bilgisi alabilirsin. Hem kafandaki model olmuş olur hem de kendine göre ölçüsünü ayarlayabilirsin.

Ben kendim tasarlayıp l şeklinde mobilya fabrikasında masa yaptırmıştım. Aynı şekilde kafandaki modeli bir kağıda çizmeye çalışıp bir mobilyacıdan fiyat bilgisi alabilirsin. Hem kafandaki model olmuş olur hem de kendine göre ölçüsünü ayarlayabilirsin.

Sanırım öyle yapacağım çünkü aradığım gibi bir masa saatlerdir bulamadım. Peki özel olarak tablayı yaptırdıktan sonra ayak olarak ne kullanmamı önerirsiniz? Bazıları aşağıdaki ürünü kullanıyor fakat masayla birlikte çok pahalıya geliyor. Herhangi bir öneriniz var mı?

Ikea Alex Keson

Sanırım öyle yapacağım çünkü aradığım gibi bir masa saatlerdir bulamadım. Peki özel olarak tablayı yaptırdıktan sonra ayak olarak ne kullanmamı önerirsiniz? Bazıları aşağıdaki ürünü kullanıyor fakat masayla birlikte çok pahalıya geliyor. Herhangi bir öneriniz var mı?

Ikea Alex Keson

Ayak olarak benim masamda yine sunta plağının kendisi var alt kısmınıa aşınmaması için plastik kalın tırnaklar vidalandı. Masanın arkasında boş kalan kısmına ise uçtan uca sunta çaktırdım ki masanın yanlarındaki ayakları açılmasın veya daralmasın.

Armut.comdan teklif oluştur. Marangoz ustaları arıyor seni. Kafandaki masayı tarif ediyorsun proje çizilince size dönüş yapıyorlar ve Full mdf kullanılıyor. Kendim o şekilde yaptırdım.

Geri
Yukarı