Bilgisayar masası tavsiyesi: Arpelia 140x70x73 / 160x80x75

catari

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar. 1 ay boyunca bilgisayar masası araştırdım ve malum internette alınacak masalar pek iyi degil. İyi bir şey almaya kalktıgınızda ise cok büyük maliyetlere mal olabiliyor. Tabii ki en saglıklısı gidip yaptırmak bunu kimse yazmadan söyleyelim fakat bu öneriyi benim gibi gidip yaptırmaya imkanı olmayan ve verdiği paranın hakkını almak isteyenler icin yapıyorum.

Bilgisayar masasında benim için en önemli kriter sallanmaması cünkü FPS oyunları oynuyorum. Uzun arayışlar sonucu Arpelia firmasının masaları cıktı karşıma ve şunu söylemek istiyorum ki adamların masası cok kaliteli ayrıca güvenilir bir esnaftır kendileri. Masayı almadan önce bana videolu bir şekilde saglamlık ve sallanmama testi bile yolladılar. Ayrıca ürünü 1 gün icinde evime ulaştırdılar. Aşağıya linklerini ve kendi aldıgım ürünün fotografını da bırakıyorum. Benim kullandıgım ürün 140'lık olanı ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ürünü 2500 TL'ye satın aldım. 160'lık modeli daha uygun bir fiyatta fakat 140'lık daha sağlam. Ayrıca internette daha uygunu var evet ama 1500 TL para ödeyip dansöz gibi sallanan masa istemeyenler için yapıyorum bu öneriyi. "Ucuz mal alacak kadar zengin degilim." mentalitesini benimseyenlere :) Herkes faydalansın. İşini hakkıyla yapan esnaflar da var olsun. :)

Arpelia Çalışma Masası 160x80x75 CM

Arpelia Çalışma Masası 140x70x73 CM Dikdörtgen Ayaklı

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-02-10 saat 09.13.49_88d3adb6.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-10 saat 09.13.49_88d3adb6.jpg
    269,4 KB · Görüntüleme: 135
  • WhatsApp Görsel 2024-02-10 saat 09.13.51_07b1efaf.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-10 saat 09.13.51_07b1efaf.jpg
    252,9 KB · Görüntüleme: 127
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam arkadaşlar. 1 ay boyunca bilgisayar masası araştırdım ve malum internette alınacak masalar pek iyi degil. İyi bir şey almaya kalktıgınızda ise cok büyük maliyetlere mal olabiliyor. Tabii ki en saglıklısı gidip yaptırmak bunu kimse yazmadan söyleyelim fakat bu öneriyi benim gibi gidip yaptırmaya imkanı olmayan ve verdiği paranın hakkını almak isteyenler icin yapıyorum.

Bilgisayar masasında benim için en önemli kriter sallanmaması cünkü FPS oyunları oynuyorum. Uzun arayışlar sonucu Arpelia firmasının masaları cıktı karşıma ve şunu söylemek istiyorum ki adamların masası cok kaliteli ayrıca güvenilir bir esnaftır kendileri. Masayı almadan önce bana videolu bir şekilde saglamlık ve sallanmama testi bile yolladılar. Ayrıca ürünü 1 gün icinde evime ulaştırdılar. Aşağıya linklerini ve kendi aldıgım ürünün fotografını da bırakıyorum. Benim kullandıgım ürün 140'lık olanı ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ürünü 2500 TL'ye satın aldım. 160'lık modeli daha uygun bir fiyatta fakat 140'lık daha sağlam. Ayrıca internette daha uygunu var evet ama 1500 TL para ödeyip dansöz gibi sallanan masa istemeyenler için yapıyorum bu öneriyi. "Ucuz mal alacak kadar zengin degilim." mentalitesini benimseyenlere :) Herkes faydalansın. İşini hakkıyla yapan esnaflar da var olsun. :)

Sağ ol, kasayı aşağı koyarsan daha ferah olur.

Çok uzun bir süredir bilgisayar masası arıyordum, iyi ki senin incelemene denk gelmişim. Ürünü cumartesi satın aldım, akşamına kargoya verildi pazartesi(bugün) elime ulaştı. Kurulumunu yaptım 140x70x73 olan modeli gerçekten tank gibi. Fiyat olarak piyasaya göre çok iyi.

Kargoda sorun falan da yaşamadım, sapasağlam geldi. Bu güzel inceleme için sana teşekkür ederim 😇

IMG_20240429_135243.jpg

Çok uzun bir süredir bilgisayar masası arıyordum, iyi ki senin incelemene denk gelmişim. Ürünü cumartesi satın aldım, akşamına kargoya verildi pazartesi(bugün) elime ulaştı. Kurulumunu yaptım 140x70x73 olan modeli gerçekten tank gibi. Fiyat olarak piyasaya göre çok iyi.

Kargoda sorun falan da yaşamadım, sapasağlam geldi. Bu güzel inceleme için sana teşekkür ederim 😇

Eki Görüntüle 2181579
Cok sevindim. İyi günlerde kullanın ayrica cok şık olmus. 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör koluyla kullanan var mı bu masayı sıkıntı yaşar mıyım acaba?

Monitör koluyla kullanmiyorum fakat piyasada ayni fiyat bandina alabilecegin masalardan daha kaliteli bir masa. Eger bunda sorun yaşarsan muhtemelen bunun yerine alacagin masada daha cok yaşarsin diye düsünüyorum. Ama şöyle bir tavsiyem var sana. Direkt sitesinden adamlara ulaşabilirsin. İlgileniyorlar. Ne sormak istiyorsan sor.

Normalde monitör kolu ile kullanacaktım, ama kullanmayı düşünmedim. İki farklı monitör kolu ile ağırlıkları dengelersen sorun olacağını düşünmüyorum. Tek bir monitör koluna 2 monitör bağlarsan ağırlık azda olsa tek bir noktada olacak. Buda sorun yaratabilir.

Konuya deneyimlerini paylaşan bir resim yüklemiştim. İlgili resimde ortadaki monitör 27inç diğeri 24inç 'di.

Şu anda 32 ve 27inç monitör kullanıyorum, üzerine kasamda baya ağır bir sorun yaşamadım henüz. Ağırlıkları dengelersen sorun olacağını düşünmüyorum.

IMG_20240507_174037.jpg

Geri
Yukarı