Çözüldü Bilgisayar mavi ekranda kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BurakAyikkk

Hectopat
Arkadaşlar oyun oynuyordum oyunu kapattım birkaç dakika sonra resimdeki bu ekran geldi ve bu şekilde kaldı, bir süre güç düğmesine basıp kapatıp tekrar açtım şuan normal çalışıyor. Ne yapacağım ve neden böyle oldu?

IMG_20200919_135519.jpg

Çözüm
Bilgisayarın başlatma tuşuna basılı tutup kapatabilirsin sonra açarsın belki çözülür.
Bilgisayarı kapat tekrar açmayı dene, ya da güvenli modda başlat, bir şekilde bilgisayarı açıp bize minidump dosyalarını göndermeniz gerekiyor.

Bilgisayarı kapat tekrar açmayı dene, ya da güvenli modda başlat, bir şekilde bilgisayarı açıp bize minidump dosyalarını göndermeniz gerekiyor.

Buyrun, PC'yi güç tuşuyla kapatıp açtım, şu an normal çalışıyor.
BIOS'um güncel. Dell marka kullanıyorum ve düzenli olarak supporttan güncelleme yapıyorum. Minidump linkim:

İntel ile alakalı bir hizmet çalışıyorsa devre dışı bırakın veya güncelleyin, DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip güncel sürümü veya bir eskisini kurun, Bellek ve depolama testi yapın. Daha fazla yapılacak şey olabilir fakat benim gördüklerim bunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı