Bilgisayar mı motor mu?

Motor almak mantikli kardesim 16 yasina girecekmissin napacaksin bilgisayari mobilden oyun oynayabilirsin ama diyelimki bilgisayari baska biyere vs goturemezsin diyelimki misafir cocugu ge,di ne yapacaksin ki motor al keyfine bak para kalirsa laptop alirsin misafir cocugu vs gelirse saklamanda kolay olur hem ;-)

Hocam bence ilk motor olarak CBR125R almayın 100'lük modellere bakın. Yanına hem idarelik bir bilgisayar da alabilirsiniz.

Motor almak mantikli kardesim 16 yasina girecekmissin napacaksin bilgisayari mobilden oyun oynayabilirsin ama diyelim ki bilgisayari baska bir yere vs goturemezsin diyelim ki misafir cocugu ge, di ne yapacaksin ki motor al keyfine bak para kalirsa laptop alirsin misafir cocugu vs gelirse saklamanda kolay olur hem ;-)

Yetişebiliyorsan iyi. Bence ucuz ve seni üzmeyecek bir motor alırsan ve güzel bir bilgisayar alabilecek para da artarsa ikisini de alabilirsin.

Motordada çalınma olayı olmasından çok korkuyorum evimin yakınlarında otopark var ama gideceğim herhangi bir yerde bırakabileceğim bir yerin olmaması endişelendiriyor. Belediyenin otoparkında herhangi bir sorun olursa çözüm daha kolay gibi geliyor. Özel otoparklarda senin suçun senin sorunun gibi şeyler söyleyeceklerinden korkuyorum. İstanbuldada özel otoparklar çoğunlukta olduğundan dolayı çalınmasından veya motora zarar gelince benim üstüme kalmasından korkuyorum.

Motordada çalınma olayı olmasından çok korkuyorum evimin yakınlarında otopark var ama gideceğim herhangi bir yerde bırakabileceğim bir yerin olmaması endişelendiriyor. Belediyenin otoparkında herhangi bir sorun olursa çözüm daha kolay gibi geliyor. Özel otoparklarda senin suçun senin sorunun gibi şeyler söyleyeceklerinden korkuyorum. İstanbuldada özel otoparklar çoğunlukta olduğundan dolayı çalınmasından veya motora zarar gelince benim üstüme kalmasından korkuyorum.
Bir de ülkemizde motor kullanan kişileri yolda pek takmadıkları için can güvenliğiniz de az olur. Yani sana kalmış bir şey ama ben motor alma tarafını pek savunmuyorum. İleride araba alman daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı