Bilgisayar mı PlayStation 5 mi?

Merhaba, başlıktan da gördüğünüz gibi PlayStation 5 yakın bir tarihte çıkış yapacak, bende PS5 mi yoksa bilgisayarmı almalıyım diye kararsız kaldım, fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. 12.000 TL gibi bir bütçem var PS5 ve VR seti almayı düşünüyorum sizce hangisini yapmalıyım?
PS5 iyi yanları:
- Bütün oyunlar test edilip sunulduğu için oyunlarda çökme riski çok az.
- VR teknolojisi çok gelişmiş ve ucuz.
PS5 kötü yanları:
- Oyunlar pahalı.
- Online olarak oynamak için aylık PS Plus üyeliği gerekli.
Eğer oyunlarını istiyorsanız PS5, güzel bir RTX sistem istiyorsanız PC ama ben olsam PC seçerdim çünkü daha fazlasını yapabilirim ve PC’de oynanacak yine baya oyun var. Tercih sizin.

Merhaba, başlıktan da gördüğünüz gibi PlayStation 5 yakın bir tarihte çıkış yapacak, bende PS5 mi yoksa bilgisayarmı almalıyım diye kararsız kaldım, fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. 12.000 TL gibi bir bütçem var PS5 ve VR seti almayı düşünüyorum sizce hangisini yapmalıyım?
PS5 iyi yanları:
PS5 kötü yanları:
- Oyunlar pahalı.
Bence PC almalısın.
10K'ya güzel bir sistem dizip, üzerine de bunu alırsın.

Half-Life Alyx vb. oyunlar oynarsın.

( Linkini attığım ürün yalnızca bir örnek, istediğini alabilirsin. Zaten daha iyi önerilerde gelir, eğer böyle bir konu açarsan. )

PlayStation 5 kendisi 500 dolar 600 dolar gibi bir fiyat olacak. Sen 600 dolara Türkiye, de GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX590'lı bir sistem toplarsın üstüne konsol oyunları 60 dolardan daha pahalı olacak diyorlar üstüne 120 60 dolar oyunlara vereceksin en mantıklısı PC.

Sırf PS5 oyunları 500-600 TL olacağı için PS5 almamalısınız. Evet acı gerçek değil mi? PS4 oyunları çok pahalıydı, PS5 oyunları da aynı olacak. Zaten konsol 6-8K arası olacak, siz düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 iyi yanları:
PS5 kötü yanları:
- Oyunlar pahalı.

Bilgisayar. Çünkü sadece oyun oynamaz işlerini halleder internette takılırsın. Hem PS5 oyunları çok pahalı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı