Bilgisayar mikrofonu algılamıyor

ciklat

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar mikrofonu algılamıyor. Jak girişi de arızalı değil veya devre dışı bırakma gibi bir durumda söz konusu değil. Nasıl bu durumdan kurtulabilirim?

Aynı sorunu aylardır bende yaşıyorum. Mesela dc de sesim az ya da hiç gelmiyormuş. Keza cs oynarkende oyun içinde sesim çok az geldiği söyleniyordu. Ben kulakiçi kulaklık kullanıyorum uzun zamandur ancak bundan 5 6 ay önce hiç böyle bir sorunum yoktu. Umarım bende bu konu vasitasıyla bir çözüm bulabilirim.

Aynı sorunu aylardır bende yaşıyorum. Mesela dc de sesim az ya da hiç gelmiyormuş. Keza cs oynarkende oyun içinde sesim çok az geldiği söyleniyordu. Ben kulakiçi kulaklık kullanıyorum uzun zamandur ancak bundan 5 6 ay önce hiç böyle bir sorunum yoktu. Umarım bende bu konu vasitasıyla bir çözüm bulabilirim

Aynı sorunu aylardır bende yaşıyorum. Mesela dc de sesim az ya da hiç gelmiyormuş. Keza cs oynarkende oyun içinde sesim çok az geldiği söyleniyordu. Ben kulakiçi kulaklık kullanıyorum uzun zamandur ancak bundan 5 6 ay önce hiç böyle bir sorunum yoktu. Umarım bende bu konu vasitasıyla bir çözüm bulabilirim.
benim sıkıntı başkaymış aslında kulaklık ve mikrafon şuanda algılanıyor ben yanlış yere koymuşum jakları konuyu kapatıyorum.

Cevap verenler için teşekkürler sorunum çözüldü, konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı