Bilgisayar modeme bağlandığında internet olmuyor

Altyapı ile alakası yok dediğimi yaptınız mı telefonda modemin internetine bağlanınca internet geliyor mu?

Ayarlar ağ ve internet ara sunucu kısmına gelin ara sunucu kısmı açıksa kapatmayı dene bu sorun sadece PC'değil mi oluyor telefondada aynımı bir de Denetim Masası'ndan DNS değiştirmeyi dene.
sadece bilgisaayrımda oluyor evet. telefonda sorun yok

İnternete ''altyapı sorgulama'' yazın çıkar.

Turknet'in kendi sitesinden bakmanızı tavsiye ederim.
1711303167344.png

Dosya Ekleri

• 1711303061808.png
    1711303061808.png
    25,3 KB · Görüntüleme: 5
Ara sunucu kapalı Denetim Masası'ndan DNS değiştirmeyi dene şimdi YouTube'a PC'de DNS değiştirme yazın nasıl değiştiriliceğini gösterir.

Modemi resetlemeden önce ağ ayarlarını sıfırlayın oda olmazsa DNS değiştirmeyi deneyin oda olmazsa modemi resetlemeyi deneyin.

Modemi resetlemeden önce ağ ayarlarını sıfırlayın oda olmazsa DNS değiştirmeyi deneyin oda olmazsa modemi resetlemeyi deneyin.
ağ ayarlarını sıfırladım sanırım bilgisayar 5dakika sonra yeniden başlatılacak dendi bekledim açıldı şimdi. ama hala ev internetine bağlıyken aynı sorunu yaşıyorum

Ara sunucu kapalı Denetim Masası'ndan DNS değiştirmeyi dene şimdi YouTube'a PC'de DNS değiştirme yazın nasıl değiştiriliceğini gösterir.
ona bakıyorum şimdi

Oda olmazsa modemi resetlemeyi dene kendin resetleyebilirsin modemi oda olmazsa Ethernet kablosu bağlayıp dene en son çare o sorunun Wi-Fi'den olup olmadığını anlayabiliriz.

Bir de şu çözümü deneyebilirsiniz komutları yazdıktan sonra PC'yi yeniden başlatmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı