Bilgisayar Montajı Yapmayı Bilmiyorum

wordx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Montaj yapmayı bilmiyorum. Hiç montaj yapmayan biri, ilk montajında hata yapabilir mi? Hata yapıp parçalara zarar vericeğimden korkuyorum. Technopat'ın yüklediği montaj videolarını izleyerek, rahatlıkla montajı yapabilir miyim?

Tabiki yapabilirsin. Techopat'ta bir çok sistem toplama videosu var. Bunlara baka baka yapabilirsin. Takıldığın yer olursa fotoğraf çekip at yardımcı oluruz. Bazı parçalar var istesenizde ters takamıyorsunuz. Bir problem olacağını zannetmiyorum.

En ufak hata yaptığım zaman parçalara zarar gelir mi? Yani parçalar hassas mıdır? İlk montaj olunca insan baya bi tedirgin oluyor. Teşekkürler cevaplarınız için.

Elini korkak alıştırma, aksi halde hata yaparsın. Gerçi ters montaj yapmak da marifet ister hani...:D
Recep Baltaş'ın montaj videolarını izleyip de hata yapacağınızı pek sanmıyorum.:)

Dostum ben de bilmiyordum fakat bütün videoları izledim. İlk başta toplamayacağım için bakıyordum öyle sonra ciddi ciddi baktım. "Ne var ki bunda" dedim ve şuan ki kasayı açtım, bütün parçaları çıkardım ve yeniden taktım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı