Bilgisayar Montajı

miroglu1984

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, internetten aşağıdaki ürünleri aldım. Ama bir türlü montajı bitiremiyorum devamlı anakarttan hata kodları geliyor.
  • MSI 990FXA-GD80
  • FX 8350
  • Akasa Venom Medusa
  • Asus DCU GT630 4GB
  • 8GB Hi-Level 1600MHz CL9
  • 3TB Toshiba HDD
  • 240GB Memory
  • AOC e2261
  • Dark Scorpion -tavsiye etmiyorum-
MSI 990FXA-GD80 anakartın Türkçe hata kodlarını anlatan kitapçığı var mı? Zira kitaptakinden farklı hatalar alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montajdan öte, keşke almadan önce burada başlık açarak danışsaydınız, güzel sistem toplanırdı. İşlemci ve anakarta harcanan paraya yazık olmuş GT630 alınınca.

Anakart - işlemci ve HDD'den kıssan süper bir ekran kartı alsan olmaz mıydı yavrukurt? Yazık...

Vatan'a gittin abi ben bir şeyden anlamıyom çuvalı doldurun demişsin gibi geldi. Casper'in kurduğu hazır sistemler gibi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmamış. Keşke parçaları almadan önce burada konu açsaydınız. Technopat Youtube kanalındaki videoları izleyerek temiz bir kurulum yapın. Benzeri sorunlar devam ederse hata kodlarının kitapçıklardaki karşılığını bulup düzeltmeye çalışın. Yine olmaz ise parçaları garantiye götürün.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı