Bilgisayar müh için laptop tavsiyesi

7K bütçesinde Macbook almak mantıklı değil. 2. El almak da bana çok mantıklı durmadı. Ayrıca MacOS kullanmak için illa Macbook almaya gerek yok. Her bilgisayara kurulabilir. Pil sizin için çok mu önemli? Yani gününüzün büyük bölümünde şarjda kullanma fırsatınız olabilir mi?

7K bütçesinde Macbook almak mantıklı değil. 2. El almak da bana çok mantıklı durmadı. Ayrıca MacOS kullanmak için illa Macbook almaya gerek yok. Her bilgisayara kurulabilir. Pil sizin için çok mu önemli? Yani gününüzün büyük bölümünde şarjda kullanma fırsatınız olabilir mi?
Günün Büyük bölümünde şarjda kullanabilirim. Pil biraz önem taşıyor yine de.

Bilgisayar mühendisliği okurken bunu almayı düşünüyorum. 4-5 yıl kullanırım büyük ihtimalle. Sizce bu işimi görür mü? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.

ben monster huma h4 öneririm

Huma h4 düşünüyordum fakat pil performansı hakkında bir şey göremedim. Bu konuda bilginiz var mı?
Huma serilerinin Abra, Tulpar modellere göre daha yoğun gittiğini biliyorum ancak bu konuda Monster'ın müşteri temsilcisine danışman daha doğru olur.

Bilgisayar mühendisliği okurken bunu almayı düşünüyorum. 4-5 yıl kullanırım büyük ihtimalle. Sizce bu işimi görür mü? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı