Bilgisayar Mühendisliği İçin 4000 TL'ye MacBook Air Önerisi

arda3499

Decapat
Eylülde Bilgisayar Müh. bölümüne başlayacağım, aklımda Macbook Air almak var ama bir sıkıntı çıkar mı diye korkuyorum açıkçası. Alacağım laptopu sadece yazılım yapmak ve film-dizi izlemek için kullanacağım. Bildiğim kadarıyla da laptopumu bu amaçla kullancağım ve bilgisayar müh. derslerinde de ekstra ekran kartı isteyen bir durum olmayacağı için Macbook Air düşündüm. Eğer bu konuda yanlış bildiğim bir şeyler varsa lütfen beni aydınlatır mısınız ? Macbook Air saçma bir tercih mi olur? Şunu alsan daha iyi olur diyeceğiniz her türlü tavsiyeye açığım. Bütçem 4000 lira. Benim için gerekli olan özellikler hafif, kullanışlı, pil ömrü iyi ve amacına uygun olacak bir laptop arıyorum. Amacına uygundan kastım gelip de bana GTX 1050 Ti bulunan bir laptop önermek saçmalık olur diye düşünüyorum ama tabi bunu bilgisayar müh. derslerde ekran kartı gerektiren bir durum yok diye bildiğimden söylüyorum varsa lütfen beni bilgilendirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı