Bilgisayar mühendisliği için laptop gerekir mi?

Seneye istediğim üniversite ye arkadaşım gitmeyi düşünüyor. O gidince daha net bilgi alacağım. Eğer bilginiz varsa Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi.

Nkü PC programcılığı okudum bende inan gerek yoktu okulda 0 masaüstu PC'ler vardi lab da herkese yeterli adet de vardı sadece laptop getirmek isteyenler getiriyordu sadece sinav haftalari çalışacağım ben gün icinde diyorsan lazım olur yoksa lab yeterli bence.

İlla alacağim diyorsan basit bir i3 i5 son nesil bir PC işini görür.

Nkü PC programcılığı okudum bende inan gerek yoktu okulda 0 masaüstu PC'ler vardi lab da herkese yeterli adet de vardı sadece laptop getirmek isteyenler getiriyordu sadece sinav haftalari çalışacağım ben gün icinde diyorsan lazım olur yoksa lab yeterli bence.

İlla alacağim diyorsan basit bir i3 i5 son nesil bir PC işini görür.

Tamamdır herkese teşekkür ederim.

Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum. Aile evinde kalacağım o yüzden şu anda kasam var eğer laptop gerekirse satıp laptop alacağım.

Evde kendi bilgisayarım var dediğim gibi sistemi yetmezse yükseltirim. Okul içinde laptop götürmem gereken dersler oluyor mu?
Laptop götürmek zorunda değilsin, kimsede laptop istemez fakat kendi laptopun ile çalışmak ayrı bir rahatlık vereceği için laptop öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı