Bilgisayar mühendisliği için laptop zorunlu mu?

Eren kaynar

Hectopat
Evet ilk yıl yurtta kalacağım sonradan eve çıkmayı düşünüyorum. Elimde i5 5200U, 8 GB RAM, NVIDIA 920M olan gerektiğinde Linux kurulabilen bir laptop var. Ayrıca imzamdaki sistem var. Üniversitede proje sunumu hariç laptopa ihtiyaç var mı zorunlu? Çünkü gerektiği zamanlar labdaki PC'ler kullanılıyormuş. Ne düşünüyorsunuz elimdeki laptop yeter mi bana?

Evet ilk yıl yurtta kalacağım sonradan eve çıkmayı düşünüyorum. Elimde i5 5200U, 8 GB RAM, NVIDIA 920M olan gerektiğinde Linux kurulabilen bir laptop var. Ayrıca imzamdaki sistem var. Üniversitede proje sunumu hariç laptopa ihtiyaç var mı zorunlu? Çünkü gerektiği zamanlar labdaki PC'ler kullanılıyormuş. Ne düşünüyorsunuz elimdeki laptop yeter mi bana?
Yani elinizdeki bilgisayar işinizi görür diye düşünüyorum şimdilik fakat ilerde daha gelişmiş projeler vs. kesinlikle yapacağın için fiyatlar artmadan güzel bir şey alınabilir.

Yani elinizdeki bilgisayar işinizi görür diye düşünüyorum şimdilik fakat ileride daha gelişmiş projeler vs. kesinlikle yapacağın için fiyatlar artmadan güzel bir şey alınabilir.

İlk yıldan sonra eve geçeceğim haliyle imzamdaki sistemide kullanabilir durumda olacağım. Genelde ödevler evde yapıldığı için çok zorlanmam gibi düşünüyorum. Yinede ilk yıldan bir kenara ayırıp daha iyi bir laptop alırım teşekkürler.

Geri
Yukarı