Bilgisayar mühendisliği stajı

HerrAres

Hectopat
Öncelikle merhaba, ben bilgisayar mühendisliği okuyorum, hazırlık sınıfındayım. Akşamları çok boş zamanım oluyor, İngilizce ile de aram iyi olduğu için bir iki saat çalışsam yeterli oluyor. Babamın yazılım yapan arkadaşları var orta düzey firmalar. Bilgisayarlardan anlıyorum parçalar falan olsun ama yazılımla ilgili pek bir şey bilmiyorum. Evde dil öğrenmeye çalıştım ama tek başıma öğrenmeyi pek beceremiyorum sorularım oluyor, normal hayatta da çok soru soran biriyim, anlık soramayınca da çalışasım gelmiyor sizce staj gibi bir şey yapmalı mıyım? Bir şey bilmediğim için orada ne yapabilirim bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Ya da farklı bir şey önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer güzel bir yazılım şirketi bulabilirsen çok şeyler öğrenirsin, fakat basit bir mahalle bilgisayarcısında sadece getir götür işleri için kullanırlar, lisede ve üniversitede aynısı başıma geldi, getir götür, format at başka bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı