Bilgisayar Mühendisliği ve Eğitim

kori

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sene Lise 1'e geçtim. Ama aklıma takılmış bir kaç soru var. Öncelikle çok küçük yaşlardan beri bilgisayar kullanıyorum (5 yaşımda GTA Vice City'yi bitirmiştim :)) ve büyüyünce bilgisayar mühendisi olmak istiyorum. TEOG sınavına girdim. Ama sonuçlar açıklandığından beri düşünüyorum. Liseye kadar %50 burslu olarak ODTÜ Kolejinde okudum. Ama bazı yakınlarım ve arkadaşlarım hep Anadolu Lisesine git demişti. Bazıları da okulunda kal İngilizcen olur demişti. Ben de okuluma devam etmekten yanaydım ve tercih listesine olmayacak okullar yazdım. (Atatürk Anadolu Lisesi gibi ve puanım 455 ilk yüzde 5teyim.) Sizce ilerde pişman olur muyum Anadolu Lisesine gitmediğime? Yani şuan ki okulum kötü eğitim veriyor demiyorum ama Anadolu Lisesine gitseydim ilerde Bilgisayar Muhendisi olmam daha mı garantiydi? Yardımlarınız için teşekkürler.
Ayrıca başka bir kullanicinin açtiği konuyu da okudum. Ama tam olarak aydınlatmadı.
( Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorum | Technopat Sosyal )

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı