Bilgisayar nasıl ağa bağlanılır?

DenizRX

Picopat
Daha fazla  
Windows 11 Home kurulu bilgisayarımı nasıl ağa bağlarım? Haerici bir adaptöre mi ihtiyacım var? (En uygun kategori buydu yanlışsa özür dilerim.)

Anakartında Wi-Fi adaptörü varsa kablosuz bağlanabilirsin. Yoksa modemden Ethernet kablosu ile bağlayabilirsin. O da yoksa kendi telefonunu veya kullanmadığın bir telefon varsa USB kablosu ile internet paylaşımı yapabilirsin. Ben bir ara kısa bir süre için kullanmadığım bir telefonu kullanmıştım.

Kablosu da bayaği uzun, söylemeyi unutmuşum.

Bunu alabilirsiniz. Arkadaşın attığına nazaran daha kücük aynı işlevi görecektir.
Hocam bizdehasapli.com güvenilir bir site olduğundan emin misiniz? Cahilliğimden soruyorum.

Windows 11 Home kurulu bilgisayarımı nasıl ağa bağlarım? Haerici bir adaptöre mi ihtiyacım var? (En uygun kategori buydu yanlışsa özür dilerim.)
Laptop ise uzaktan bağlayabilirsiniz. Fakat masaüstü ise, bir Ethernet kablosu veya bir İnternet adaptörü almanız gerekiyor. Ethernet portunu daha hızlı bulduğum için, daha ekonomik olduğunu düşündüğüm için size bunu önereceğim. Fakat isterseniz farklı seçimlerde yapabilirsiniz. Aşağıda Ethernet kablosunun bir örneği ve takıldığı yer bulunuyor.

Ethernet Portu bu şekildedir:
1699816600439.png

Ethernet Kablosu bu şekildedir:
1699816621253.png

Yeni konular

Geri
Yukarı