Bilgisayar Nvidia Ekran Kartını Görmüyor

eGox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Casper Nirvana bilgisayarı 2 yıl boyunca sorunsuz kullandım. Sonradan oyunlarda iken bilgisayar kendini yeniden başlatmaya başladı. Teknik servise götürdüm, ekran kartı bozulmuş dediler. Ekran kartım Nvidia Geforce GTX 660 diye hatırlıyorum. Bir de yanında Intel HD 3000 ekran kartı gözüküyordu Dxdiag'da.

Neyse dedim teknik servise ne yapabiliriz? Ekran kartını değiştirmemiz gerek dediler. Tamam dedim, değiştirin. Yaklaşık 3 hafta sonra bilgisayar elime tekrar ulaştı. Artık oyunlarda bilgisayar kendini yeniden başlatmıyordu, yani her şey düzelmişti. Bu 3 hafta sonrası dediğim de 2014 yılında oluyor. Aradan 1 yıl geçti, daha dün birden aklıma esti, açtım çalıştır'ı, yazdım Dxdiag diye. Sonra birden fark ettim, ekran kartı bölümünde sadece Intel HD Graphices 3000 var. Nvidia GeForce GTX 660'dan eser yok. Girdim denetim masasına oradan da Nvidia klasörünün kaybolduğunu gördüm. Bunun nedeni nedir acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU-Z indirin hocam.Alt kısımda sizde intel hd graphics 3000 yazacak onun üstüne tıkla eğer 2.ekran kartı varsa ona tıklayıp özelliklerini görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,4 KB · Görüntüleme: 493
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,8 KB · Görüntüleme: 807
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı