Bilgisayar NVIDIA ekran kartını görmüyor

Viracoche

Hectopat
Merhaba az önce test ederek ekran kartı aldım eve gelip taktım görüntü geliyor ancak aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısı gözükmüyor yani ekran kartını görmüyor. NVIDIA'nın kendi sitesine girip driver ı indiriyorum ama bilgisayarda bulunamadı diyor. Ekran kartının slotunu da değiştirdim sonuç yine aynı sebebi nedir?

Kurarken böyle bir hata veriyor.
1660485489850.png

Bilgisayar otomatik kurmuş onun sordum benim otomatik kurmadı sorun orada. Windows 10 kullanıyor aynı.

Windows Update üzerinden deneyin eğer bilgisayar yanlış sürücü kurduysa DDU ile tüm eski hatalı dosyaları kaldırın yeniden başlatın.
Bana bir de kartın tam model ismi ve işletim sisteminizin kaç bit olduğunu söylerseniz Windows 10 Pro mu?

Windows Update üzerinden deneyin eğer bilgisayar yanlış sürücü kurduysa DDU ile tüm eski hatalı dosyaları kaldırın yeniden başlatın.
Bana bir de kartın tam model ismi ve işletim sisteminizin kaç bit olduğunu söylerseniz Windows 10 Pro mu?

Windows Update de NVIDIA driver gösteriyor ama Windows Update'leri yapmıyor onu da çözemedim 2-3 tane Update birikmiş çünkü.

MSI GeForce GTX 660 Twin Frozr OC 2 GB GDDR5.

MSI GeForce GTX 660 Twin Frozr OC 2 GB GDDR5, Windows 10 Pro 64 Bit.

Geri
Yukarı