Çözüldü Bilgisayar önceden 5 GHz interneti görmesine rağmen şimdi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Repeat

Decapat
Daha fazla  
Selam, eskiden bilgisayarımda 5 GHz internet kullanabiliyordum fakat şimdi ise kullanamıyorum. Destekliyor, internette destekliyor, televizyonda 5 GHz ağına bağlandım fakat bilgisayarda desteklemesine rağmen gözükmüyor.

Not: İnternet sağlayıcım değişti fakat, önceki internet sağlayıcısında da şöyle bir sorun vardı: 5 GHz ağa bağlanmaya çalıştığımda atıyordu ( Yine önceden rahatça bağlanıyordu. ) Şimdi yeni internet sağlayıcısında direkt 5 GHz internet gözükmüyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Aygit yoneticisine gir oradan ag bagdastiricilarina tikla oradan Wi-Fi kartinin ismine 2 kere art arda tiklayip ekran goruntusu atabilir misin?

Hocam modem ayarlarından 5 Ghz Wi-Fi'ın açık olduğundan emin misiniz?
Yani eminim çünkü dediğim gibi televizyondan bağlandım 5 GHZ ağına

Aygit yoneticisine gir oradan ag bagdastiricilarina tikla oradan Wi-Fi kartinin ismine 2 kere art arda tiklayip ekran goruntusu atabilir misin?
1710617519708.png
Bu sanırım.

Bilgisayarda adaptör yardımı ile Wi-Fi kullanıyor musunuz?
Hayır.

Sorununun çözüldüğüne sevindim iyi günler.

Bilemiyorum hocam başka aklıma çözüm gelmedi maalesef Wi-Fi sürücüsünü silip laptopun kendi sitesinden yüklemeyi deneyin belki olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı