Bilgisayar olmadan yazılım nasıl öğrenilir?

Aslında yazılım öğrenmemi destekliyorlar ama bu yaz bilgisayar başından kalkmayınca sinirlenmiş olmalılar. Ve büyük ihtimalle oyun oynamayacağım deyince bana güvenmediler. Belki de gerçekten öğrenmek istediğimi görünce izin verirler bilgisayara. Kim bilir?

Telefondan da yapabilirsiniz ama çok zor. Eskiden ben de telefondan denemiştim yazılım konusunda kendimi geliştirmeyi termux kullanarak. Bir discord botu yazmıştım deneme amaçlı(JavaScript kullanarak yazmıştım) ama gerçekten çok zor oluyor telefondan. Bence kendinizi geliştirmek için en iyisi internet kafe.

Mesele size güvenmeleri değil. Yaşınız kaç? Bilmiyorum ama önemli olan size otokontrol sağlamayı öğretememeleri. Her neyse ahkam kesecek halim yok, bu konuda. Günde 2-3 saatlik bilgisayar kullanma talebinde bulunup, kalan zamanda bilgisayarı kullanmama üzerine anlaşmayı deneyebilirsiniz.

En iyisi notlarını iyi yapıp sadece oyun geliştirmeye ikna etmek çok bişi demek istemiyorum ama o olaya üzüldüm yazarak falan olmaz yada çok zor olur

Yok efendim, kendime otokontrol sağlıyorum, saatim dolunca anında kalkıyorum. Ama 10-11 yaşlarında biraz agresiftim ve saatim dolmasına rağmen kalkmıyordum. (Yıllar yıllar önce tabi.) Ama nedense değiştiğimi kabul etmek istemiyorlar...

O zaman onlara gösterin.

O zaman onlara gösterin.

Bu sene de bunun için uğraşacağım. Geçen sene sınav senemdi. Gösterme fırsatı bulamadım. Bu yaz da ilk ayımı oyunlara ikinci-üçüncü ayımı yazılıma ve tasarıma verdim.

Hocam telefonda Python tabii ki kodlanır ama terminal olarak eğer GUI açısından bir şey yapmak istiyorsan alacaksın aileni karşına ben bunu bunu yapacağım bunlar PC olmadan olmuyor bir şekilde ikna edeceksin.

Hocam telefonda Python tabii ki kodlanır ama terminal olarak eğer GUI açısından bir şey yapmak istiyorsan alacaksın aileni karşına ben bunu bunu yapacağım bunlar PC olmadan olmuyor bir şekilde ikna edeceksin.
Aslında cahil değiller, aşırı sinirliler, bana güvenmiyorlar, ve kinciler. Şimdi ikna etmeye çalışmam pek iyi olmaz. Okulun üzerinden en az 3-4 hafta geçsin konuşmaya çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…