Bilgisayar otomatik olarak BIOS'a giriyor

OzanBayram

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sabah düzgün bir şekilde bilgisayarı açtım herhangi bir sorun yoktu. Her zaman ki gibi PES 2017 oynamaya başladım oynarken bir anda bilgisayar kapandı ve geri açıldığında çok fazla kasıyordu. Ben bilgisayarı yeniden başlattım ve sorun düzeldi ondan sonra tekrar girdim oyuna 5 dakika sonra tekrar bilgisayar kapandı ve açtığım zaman BIOS menüsüne giriyor otomatik olarak. Herhangi bir ayar yapmadım hatta bundan emin olmak için Advanced yerinden ayarları sıfırladım ancak bilgisayarı açamıyorum. Sabah klavyeyi temizlemeyi düşünmüştüm space ve D tuşlarını çıkarıp temizledim bir kuru bir nemli bez kullanarak yaptım klavye kısa devre yaptığı için olabilir mi acaba klavye mi değişmem lazım?

HDD fişi çekmiş gibi gözüküyor. Şu an yapabileceğin tek şey kabloları çıkart tak yapmak fakat hiçbir işe yarayacağını düşünmüyorum. Yeni bir depolama birimine ihtiyacınız var.

Yazın yeni bir sisteme geçmeyi düşünüyordum tam da bu yüzden bu sisteme para harcamak istemiyordum ancak yaza kadar dayanamam maalesef yeni bir disk almanın zamanı geldi sanırım. SSD alırım muhtemelen.

Yazın yeni bir sisteme geçmeyi düşünüyordum tam da bu yüzden bu sisteme para harcamak istemiyordum ancak yaza kadar dayanamam maalesef yeni bir disk almanın zamanı geldi sanırım. SSD alırım muhtemelen.
SSD alın, depolama her zaman lazımdır. Aldığınız SSD'yi yeni sistemde de kullanmaya devam edersiniz.

Geri
Yukarı