Bilgisayar oyun oynarken dondu ve otomatik onarım hatası verdi

minigod

Hectopat
Daha fazla  
Her şey normaldi, oyun oynuyordum bilgisayar ara ara donmaya başladı. Ben de yeniden başlattım sonra bilgisayar otomatik onarıma geçti. Çık ve devam et dedim ama tekrar onarıma geçti. Olabilecek her şeyi denedim CMD'den komutlar yazdım ama olmuyor içinde önemli dosyalarım var format atmak istemiyorum bunun bir çözümü yok mu?

Ben bunu Windows USB'si hazırlayarak ve diski sıfırlamadan format atarak çözmüştüm. Sonra Windows.old klasörüne girip içinden ne varsa geri çıkarttım. Belki seninki CMD ile çözülür ama son çare bu da var. Formatı "gelişmiş" atmazsan tüm dosyalar yine içeride kalmaya devam ediyor.

SSD'yi sökün başka bir bilgisayara yakın, verilerinizi alın, test edin, format atın tekrar bilgisayarınıza takıp sistem kurun.

Ben bunu Windows USB'si hazırlayarak ve diski sıfırlamadan format atarak çözmüştüm. Sonra Windows.old klasörüne girip içinden ne varsa geri çıkarttım. Belki seninki CMD ile çözülür ama son çare bu da var. Formatı "gelişmiş" atmazsan tüm dosyalar yine içeride kalmaya devam ediyor.
Teşekkür ederim deneyip haber vereceğim

SSD'yi sökün başka bir lgisayara yakın, verilerinizi alın, test edin, format atın tekrar bilgisayarınıza takıp sistem kurun.
Diğer arkadaşın dediği olmazsa sizinkini de deneyip haber vereceğim çok teşekkürler.

Teşekkür ederim deneyip haber vereceğim.

Windows 10/11 kullandığını varsayıyorum, kurulum ekranında üsttekini seçiyorsun.

Screenshot_11.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı