Bilgisayar oyundayken kapanıyor

aidenzww

Femtopat
Daha fazla  
Oyun oynarken birdenbire bilgisayar kapanıyor. Windows ekranına atıyor şu üzgün yüz olan bir sorun çıktı diyor. Yeniden başlatılıyor çok fazla olmaya başladı. Neden oluyor olabilir? Ya oyunu kapatıyor ya da drop giriyor. 2 3 saniye sonra PC yeniden başlatılıyor. [sistemim kötü değil 400 500 FPS veya daha üstü alıyorum oyunlarda.

Yakınlarda RAM'i değiştirdim ondan sonra olmaya başladı RAM'ler çalışıyor ama yanlış takıldıysa olma olasılığı var mı?
[Ek olarak bilgisayarın voltajını 1.425 yaptım yoksa işlemciye çok voltaj veriyor ısınıyor 3 4 aydır böyle kullanıyorum sorun olmamıştı bundan kaynaklı olabilir mi RAM'i filan değiştirdikten sonra.

Senden bir şey isteyeceğim. Oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorsun ve mavi ekran hatasının bir sürü nedeni oluyor ve o nedenleri anlamak için de mavi ekran esnasında çıkan hata kodlarını bilmemiz gerek. O yüzden mavi ekran yedikten sonra bilgisayar yeniden açıldığında eğer hata kodunu veriyorsa onu paylaş eğer vermiyorsa oyun oynarken telefonun ile kayıt al ve mavi ekran hatasını yakala ve sadece hatayı yakaladığın yeri at. (biraz uzun oldu açıklamam ama daha iyi anlaman için bu kadar uzun yaptım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı