Bilgisayar oyunu oynayarak para kazanmak

Farmbot=selamlar.
Bot değilim hocam.
Marmara sunucusunda 5 çarla beraber günlük cor kasıyorum, 1.5 saat gibi bir vaktimi alıyor. 5 çardan 5'er cor 25 cor. Asıl çarım 61 level 3. katlık yan çarlarım 75 level Catacomb'da ETP kasmalık. Şamanım ise 95 level yardımcı olaraktan. Günlük cor'lar bitince 3. katta okey kartı kasıp satıyorum günde 1-2 saat kadar ona ayırıp. Günlük yaklaşık 40TL gibi bir gelir oluyor. Aylık eldiven masrafı 15TL + %30 gibi bir miktar pelerine gidiyor. Ayda 700TL gibi bir miktar, onun dışında Marmara etkinlik sunucusu olduğundan ay ışığı, balıkçılık ve futbol topu etkinliklerinden ayda 400TL gibi bir para geliyor 0 masrafa. Ek olarak okey kartı kasarken günlük çar kasıyorum. 70'e onların level sandıklarından efsun kasıp onları satıyorum. Günde 3-4 saat gibi bir süre ayırıyorum.

World of Warcraft ve Kinght Online gibi oyunlarda başlangıçta bir miktar para harcayıp güzel paralar kazanılabiliyor. Ama böyle internete "nasıl kazanırım?" yazıp bulabileceğini zannetmiyorum. Genelde bu tür olaylar grup halinde yapıldığından tanıdık vasıtası ile dahil olman lazım. LoL, Valorant, CSGO tarzı rank sistemi olan oyunlarda ise eloboost yöntemi 2-3 günde 20-40 dolar/euro arası kazanan insanlar tanıyorum. Ama yine o tarz sitelere booster olarak girmek de çok zor. Yüksek kazanma oranına sahip üst rütbede kastığın hesap göstermek zorundasın. Keşke o kadar basit olsa :)

World of Warcraft ve Kinght Online gibi oyunlarda başlangıçta bir miktar para harcayıp güzel paralar kazanılabiliyor. Ama böyle internete "nasıl kazanırım?" yazıp bulabileceğini zannetmiyorum. Genelde bu tür olaylar grup halinde yapıldığından tanıdık vasıtası ile dahil olman lazım. LoL, Valorant, CSGO tarzı rank sistemi olan oyunlarda ise eloboost yöntemi 2-3 günde 20-40 dolar/euro arası kazanan insanlar tanıyorum. Ama yine o tarz sitelere booster olarak girmek de çok zor. Yüksek kazanma oranına sahip üst rütbede kastığın hesap göstermek zorundasın. Keşke o kadar basit olsa :)
Dediğiniz iki yöntemide kullandım. MMORPG oynayarak güzel paralar kazanılıyor ancak bir o kadar para yatırmanız gerek.

ELO Boost dediğimiz işlemse çok yüksek rütbeye sahip olmalısınız. LoL'de acil para ihtiyacından 2016'da yapmıştım birkaç haftalığına. 2.5-3 hafta gibi bir sürede yurt dışı bir siteden € üzerinden o zamanın kuruyla 4000TL kazanmıştım 2016'da. Ancak ELO Boost aşırı derece fazla stresli.

Dediğiniz iki yöntemide kullandım. MMORPG oynayarak güzel paralar kazanılıyor ancak bir o kadar para yatırmanız gerek.

ELO Boost dediğimiz işlemse çok yüksek rütbeye sahip olmalısınız. LoL'de acil para ihtiyacından 2016'da yapmıştım birkaç haftalığına. 2.5-3 hafta gibi bir sürede yurt dışı bir siteden € üzerinden o zamanın kuruyla 4000TL kazanmıştım 2016'da. Ancak ELO Boost aşırı derece fazla stresli.

E ben ne dedim? 😅

Bu arada Wow için ben de bir kaç hafta önce başlayacaktım, yanlış hatırlamıyorsam o ara indirim vardı. Hesapladık 300-400 lira arası para yatırdıktan sonra kasmaya başlayabilirdim ama aşırı üşendim. Bayağı sabır işi. Ekstra olarak Eloboost yapan yabancı siteler artık neredeyse sadece PayPal üzerinden geri ödeme yapıyor. Malum o da ülkemizde yasaklı, paranı almak için uğraş dur.

Zor ama imkansız değil. Kod vs. veren uygulamalar var. Görev yapıyorsun (bir oyun indirtiyor ve oyunda belli bir seviyeye gelmeni istiyor örnek olarak) sana karşılığında altın, çip o tür şeyler veriyor ve sen de onlarla Steam cüzdan kodu, Playstore kodu vesaire alabiliyorsun. Nakit para olarak alamıyorsun tabii ama aldığın kodu satarak nakite çevirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı