Bilgisayar Parçaları Nereden Alınır?

osmancolak3

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi en ucuz ve güvenilir bilgisayar parçaları nereden alınır? Tavsiyesi olan arkadaşları yoruma davet ediyorum ve şimdiden onlara teşekkür ediyorum.

İnventus, Sinerji, Eksen Bilgisayar, Hepsiburada.com gibi sitelerden alabilirsiniz. İnventus bana göre en kalitelisi aralarında. Diğerleri de güzeldir. Bunlardan tercih edebilirsin.

Başlıkta da belirttiğim gibi en ucuz ve güvenilir bilgisayar parçaları nereden alınır? Tavsiyesi olan arkadaşları yoruma davet ediyorum ve şimdiden onlara teşekkür ediyorum.
Sinerji, Webdenal, Inventus diğer sitelere göre biraz daha uygun fiyata satıyorlar. Kendi sistemimi Inventus'dan topladım. Diğer yerlerden ürün alan birçok arkadaş var sosyalde. Aman he bakkallardan uzak dur!

Bu sistem vatanda 2,424TL. Hepsiburada.com'da 2000TL üzeri alışverişe 500TL hediye çeki veriyorlar. Bende bazı parçaları çıkararak bütçeyi 2000 yaptım. Çıkardığım parçalarıda bana gelen 500TL'lık hediye çeki ile almayı düşünüyorum yani bana mal olan fiyatı 2000TL sizce mantıklı mı? Ya da başka önerisi olan var mı?
sadfsfdsf.png

İnternetten sipariş vermek istemiyorsan Vatan Bilgisayar Gayet iyi. Vatanı kötüleyenleri anlamıyorum tamam fiyatlar uçuk olabilir. Ama Garantin var anladınmı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı