Bilgisayar Parçaları Nereden Alınmalı?

Emre Gülseven

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. RX 480 ve GTX 1060 çıktığı gibi sistem alacağım. Sizce nereden almalıyım? Öncelikle Manisa'da ikamet ediyorum yani bazi sitelerin dukkanlarina gidip alma sansim düşük. Aldığım yerde aradigim özellik ise parçalarda sorun oldugunda ilgili olmaları. Bastan savma iş yapmamalari. Sizce nerden almaliyim?

Senin için 3, 4 yer önereceğim. İlk bilgisayar toplayışınsa, hepsini 1 yerden alabilirsin. Ama biraz tecrübeli isen, hepsini ayrı ayrı yerlerden sipariş edebilirsin (tabi ki ilk alışınsa da sipariş edebilirsin.).
Verdiğim sitelerin hepsinde ürünü aratacaksın, hangisinde en ucuzsa onu alacaksın. Bu şekilde daha ucuza getirebilirsin. Sakın ama sakın ha vatan bilgisayardan bilgisayarın tamamını toplamaya kalkma. Mesela ben 5bin TL ye bilgisayar topladım. Ancak Vatandan toplasaydım bu fiyat 6bini geçiyordu.

Lütfen 1 beğeniyi çok görme.

Bu siteler şunlar:

1. Teknobiyotik, Teknobiyotik

2. Nova bilgisayar, .:.Nova Bilgisayar.:. Notebook, Laptop, Asus, Lenovo, msi, Dell, bilgisayar

3. sinerji, Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - Ekran Kartı
not: (sinerjiden hiçbir bilgisayar ürünü sipariş etmedim. Hani not geçiyim dedim. Ama sıkıntı yaşamazsın. Benim arkadaşlarımdan toplayan oldu.)

4. Hepsi burada, Gitigidiyor, N11 gibi yerler olacak oralarda ucuza bulabilirsen al.

5. Eksen bilgisayar, Eksen Bilgisayar

6. Sanalmarketim, olabilir. Ancak buradanda bi siparişde bulunmadım. Yine not düşeyim dedim. Ama güvenilir diye biliyorum. sanalmarketim.com

8. Amazon, Şuana kadar hiçbir ucuz ürün bulamasamda yazıyım dedim. Amazon.com: Online Shopping for Electronics, Apparel, Computers, Books, DVDs & more

7. Vatan bilgisayarda, eğer güzel bir indirim veya vs. varsa. Ve diğerlerinden ucuza bulduysan ki ben hiç yaşamadım tabi ki buradan alabilirsin.

1 beğeniyi çok görme.​

Senin için 3, 4 yer önereceğim. İlk bilgisayar toplayışınsa, hepsini 1 yerden alabilirsin. Ama biraz tecrübeli isen, hepsini ayrı ayrı yerlerden sipariş edebilirsin (tabii ki ilk alışınsa da sipariş edebilirsin.).
Verdiğim sitelerin hepsinde ürünü aratacaksın, hangisinde en ucuzsa onu alacaksın. Bu şekilde daha ucuza getirebilirsin. Sakın ama sakın ha Vatan Bilgisayar'dan bilgisayarın tamamını toplamaya kalkma. Mesela ben 5bin TL'ye bilgisayar topladım. Ancak Vatan'dan toplasaydım bu fiyat 6bini geçiyordu.

lütfen 1 beğeniyi çok görme.

Bu siteler şunlar:

1. Teknobiyotik, Teknobiyotik

2. nova bilgisayar, .:.Nova Bilgisayar.:. Notebook, Laptop, Asus, Lenovo, msi, Dell, bilgisayar

3. Sinerji, Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - Ekran Kartı
Not: (Sinerji'den hiçbir bilgisayar ürünü sipariş etmedim. Hani not geçiyim dedim. Ama sıkıntı yaşamazsın. Benim arkadaşlarımdan toplayan oldu.)

4. Hepsiburada, gitigidiyor, N11 gibi yerler olacak oralarda ucuza bulabilirsen al.

5. eksen bilgisayar, Eksen Bilgisayar

6. sanalmarketim, olabilir. Ancak buradanda bir siparişde bulunmadım. Yine not düşeyim dedim. Ama güvenilir diye biliyorum. sanalmarketim.com

8. Amazon, şu ana kadar hiçbir ucuz ürün bulamasamda yazayım dedim. Amazon.com: Online Shopping for Electronics, Apparel, Computers, Books, DVDs & more

7. Vatan bilgisayarda, eğer güzel bir indirim veya vs. varsa. Ve diğerlerinden ucuza bulduysan ki ben hiç yaşamadım tabii ki buradan alabilirsin.

1 beğeniyi çok görme.​

Ben sana katılmıyorum Vatan'ın hazır OEM sistemleri var ben oradan 5700'e sistem topladım tabii ki araştırdıktan sonra şu an elimde onların tavsiye ettiği sistem 9000 TL ediyor.
Ama Vatan'dan monitör almanı tavsiye etmem tabii bir de bazı çalışanları çok patavatsız oluyor.

Geri
Yukarı