Bilgisayar parçalarını nasıl elden çıkarabilirim?

Mehmet ULUDAĞ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, eski bilgisayarımı satıp Ryzen sistem toplamayı düşünüyorum.
FX8350
2X 4 GB 2133MHz G.Skill
750 Watt High Power PSU
Elimden çıkaramadığım parçalar bunlar nasıl satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'yu bence çıkartmayın derim. PSU'nuz gelecek sistemler için fazlasıyla yeterli. Fakat 80+ desteği yoksa ona bişey söyleyemem. Aslında 2.el satış sitelerine koyarsanız alıcısı muhtemelen çıkacaktır. Özellikle Intel 6.nesil veya 7.nesil kullananlar için.

Dikkat etmemiştim ama PSU bence de iyi görünüyor. Yeniden sistem toplamayı düşünüyorsan tutabilirsin elinde. İş yapar daha. Boş yere ucuza satıp sıfır PSU'ya o kadar para verme bence de.

PSU'yu bence çıkartmayın derim. PSU'nuz gelecek sistemler için fazlasıyla yeterli. Fakat 80+ desteği yoksa ona bişey söyleyemem. Aslında 2.el satış sitelerine koyarsanız alıcısı muhtemelen çıkacaktır. Özellikle Intel 6.nesil veya 7.nesil kullananlar için.
Yeni sistemde eski PSU kullanması ne kadar mantıklı olur.
Merhabalar, eski bilgisayarımı satıp Ryzen sistem toplamayı düşünüyorum.
FX8350
2X 4 GB 2133MHz G.Skill
750 Watt High Power PSU
Elimden çıkaramadığım parçalar bunlar nasıl satabilirim?
RAM'ler kaç TL ?

İkinci el bölümüne ilan aç. Daha kolay ulaşırlar sana. Aşağıya linkini bırakıyorum. Mesaj sayın da yeterli zaten sorun yaşamazsın açmakta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı