Bilgisayar parçalarını size göndersek bilgisayarı toplar mısınız?

Hakkında - Technopat

İkinci sık karşılaştığımız durum ise şunu önemle belirtmemizi gerektiriyor: Technopat ürün satışı ya da tamiri yapmamaktadır. Ayrıca sitede yer alan bütün bilgi ve rehberlerin, tavsiyelerin, önerilerin kullanımından uygulayan kişiler sorumludur.

Teknik sorularınız ve yardım talepleriniz için Technopat Sosyal’e üye olarak (Bu işlem ücretsizdir) konu açmanız gerekmektedir. Sosyal’de açtığınız konuların da kurallara uygun olması gerekmektedir.

Anlayamadım hocam şimdi bir sürü topladınız minecraft evi falan filan murat abi gf. Biz de göndersek toplar mısınız onu diyorum tamir falan değil ürün satışı değil. Videoya çekilerek.

Anladım hocam. PC Toplamayı ben zannediyordum parçaları gönderip karşılıklı toplanıyor.Neyse. Cevabınız için teşekkür ederim. :)

Ben sistemimi göndersem ve Skylake Hackintosh rehberi için kullansanız mesela :). Bir türlü beceremedim stabil bir şekilde kurmayı.

Ne konuda yaşadınız sıkıntı mesela? Sosyalde bir konu açın videolu bir şekilde sistemi kurun nerde yanlış yaptığınızı açıklarlar. Veyahut internette ve Technopattta tonla sistem kurma videosu var onları yavaş yavaş izleyerek tekrar edin en ince ayrıntısına akdar gösteriyorlar zaten videolarda Technopat.

Ne konuda yaşadınız sıkıntı mesela? Sosyalde bir konu açın videolu bir şekilde sistemi kurun nerde yanlış yaptığınızı açıklarlar. Veyahut internette ve Technopattta tonla sistem kurma videosu var onları yavaş yavaş izleyerek tekrar edin en ince ayrıntısına akdar gösteriyorlar zaten videolarda Technopat.
Sistemi kurmakla ilgili sıkıntım yok. Clover kurulumu ve Multibeast ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Ayrıca sosyalde konum var. :)

Yani benim anlamadığım nokta şu:MC EVİ filan topladılar ya Murat Abi GF filan.

9500 TL Technopat toplar dedim ama neyse

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı