Bilgisayar parçalarının kutusu önemli mi?

Daha fazla  
Toplama PC almıştım Sinerji üzerinden ve klasik bir anne davranışı yapmış benimkisi monitör ve anakartın kutusunu çöpe atmış. Sistemi kurdum bütün testleri yaptım sıkıntı yok lakin kutudaki belgeler önemli mi? Fatura, garanti belgesi, ve kutudaki seri numara falan.
Arkadaşım kötü amaçlı birisinin eline geçerse, benim PC'ye erişebileceğini (uzaktan bağlanabileceğini) söyledi de bana pek mantıklı gelmedi

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplama PC almıştım Sinerji üzerinden ve klasik bir anne davranışı yapmış benimkisi monitör ve anakartın kutusunu çöpe atmış. Sistemi kurdum bütün testleri yaptım sıkıntı yok lakin kutudaki belgeler önemli mi? Fatura, garanti belgesi, ve kutudaki seri numara falan.
Arkadaşım kötü amaçlı birisinin eline geçerse, benim PC'ye erişebileceğini (uzaktan bağlanabileceğini) söyledi de bana pek mantıklı gelmedi
Hocam fatura garanti belgesi vs önemli olmazmı yapmayın yahu yani şöyleki arkadaşınız yalan söylemiş olabilir çünkü fatura gibi birşey ile sisteminize bağlanılabilmesi banada saçma geldi.

Arkadaşınızın dediği gibi birşey olmaz ama garanti süreçleri sıkıntıya girer muhtemelen hocam.
Ayrıca satacak olursanız genellikle insanlar kutusuz ürün satın almıyorlar.

Arkadaşınızın dediği gibi birşey olmaz ama garanti süreçleri sıkıntıya girer muhtemelen hocam.
Ayrıca satacak olursanız genellikle insanlar kutusuz ürün satın almıyorlar.
Ben eşyalarımı satmayı sevmiyorum genelde saklarım :D
Benim asıl korktuğum bahsettiğim durum .

Satacaksanız tutun kutuyu hocam.
@toxicvaloplayerqrn

Hocam apartmanda yaşıyorum Allah bilir o kutu şu an nerelerde :D

Hocalarım bir sıkıntı olmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı