Bilgisayar Performansını Artıran Güvenilir Program Önerisi

isabela

Kilopat
Arkadaşlar 4-5 ay önce kasmadan oynayabildiğim oyunu şimdi kasarak oynuyorum. Bilgisayar performansını artıran güvenilir program önerisinde bulunursanız sevinirim. Konuyu açacak yer olarak burayı şeçtim. Umarım doğru yerdir.

Bilgisayarına virüs bulaşmış olabilir. Temiz bir format atmanı tavsiye ederim. Tüm güncellemeri yaptıktan sonra virüs programı kur. CCleaner tavsiye edebilirim. İşletim sistemi olarak Windows 10 64 Bit tavsiye ediyorum. Bilgisayar temizliği de yapmanızı tavsiye ederim.

Game booster denemeni tavsiye ederim. Game Booster'e oyununu tanıttıktan sonra hızlandır ve başlata basıyosun. PC porformansını artıkmak için arkaplan gereksizleri full durduruyor ve oyuna alıyor seni. Aha ahım sahım uçurmuyor ama, Red Crucible 2 oyununda 10 - 15 FPS fark yaratıyordu. Oyundan çıkınca kapattığı özellikleri tekrar çalıştırıyor bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar performansı programla artmaz, Virüs bulaştırma, gereksiz ve arka plan hizmetlerini çok kullanan programlar kullanma, mekanik disk kullanıyorsan disk temizleme ve disk birleştirmeyi 2 haftada bir yap, kişisel ayarlarını bilgisayarının donanım özelliklerine göre tercih et maximum kalite yada maximum performans gibi seçeneklerle, bunlar sana yeterli olacaktır.

CCleaner'ı ya da Wise Care 365'i kullanabilirsin.
Bu arada bilgisayarınızın yavaşlamasının sebebi virüsler olabilir. Antivirüsle taratmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı