Bilgisayar programcılığı hangi myo?

Abdullahalvn_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar

1) Düzce meslek yüksekokulu.
2) Bilecik şeyh edebali meslek yüksekokulu.
3) Bafra meslek yüksekokulu.
4) Ktü Trabzon meslek yüksekokulu.

Bu okullarda bilgisayar programcılığı okumuş veya okuyan olan varsa soracaklarım şunlar:

1) Eğitimi nasıl?
2) Yurtları nasıl?
3) Okulun hocaları nasıl?
4) Merak ettiğimden soruyorum; Düzce Myo'nun bilgisayar programcılığı bölümüne zor diyorlar, doğru mu?

NOT: Her şeyin bende bittiğinin ve okuldaki eğitimin bana fazla bir yararı olmayacağının farkındayım. O yüzden tekrar tekrar yazmazsanız sevinirim :)

YKS sonucum: Puan 259, 66342 - Sıralamam 820.693

Bakabileceğim bütün Myo'lara baktım(kesin gidebileceklerime) ve bu 4'ü arasında gidip geliyorum. Dediğim gibi bu okullarda bahsettiğim bölümü okumuş veya okuyan varsa yorumlarınızı bekliyorum.(Bu bölümü dikey geçiş için değil istediğim için okumak istiyorum).

bende Bilgisayar programcılıgı yazıcam ama büyük ihtimalle ilk başa bursa ve bilecik yazarım :D
%60 ihtimalle üniversiteler uzaktan eğitim verecek gibi pandemi yüzünden inşallah öyle olur.

Bende bilgisayar programcılıgı yazacağım ama büyük ihtimalle ilk başa bursa ve bilecik yazarım :D.
%60 ihtimalle üniversiteler uzaktan eğitim verecek gibi pandemi yüzünden inşallah öyle olur.

Bilecik çıktı bana bakalım nasıl olacak(kampüsteki myo da okuyacağım ama bu zamanda bir anlamı yok :) ).Benim de tercihte ilk üçte Bilecik, Bolu ve Erzurum vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı