Bilgisayar programcılığı için 35.000 TL bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
35000 civarı

alernt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayar programcılığı için bir bilgisayar almak istiyorum ve bütçem 35000 civarı arası.
Oyun ve eğitim için gerekli olan aktiviteleri karşılayacak güncel 3 yıl ve üzeri rahat götürecek bir şeyler almak istiyorum almışken.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam amaç başlıkta yazan gibi program yazılımsa ekran kartsız normal bir i5 laptop al geç ama oyunsa açıklama gibi aynı zamanda o zaman RTX laptop al.

O bütçelere 3070 veya 4060 laptopların altına düşmeni önermem.

Ya şimdi aklimdakinden bahsedeyim oyun oynayan bir insanım saatlerimi geçiriyorum hem bu yonden hem de pil yönünden beni rahatça götürecek bir şey almak istiyorum ve almışken 4000 serisi bir şeyler alabilirim.

Ya şimdi aklimdakinden bahsedeyim oyun oynayan bir insanım saatlerimi geçiriyorum hem bu yonden hem de pil yönünden beni rahatça götürecek bir şey almak istiyorum ve almışken 4000 serisi bir şeyler alabilirim.

Oyun laptopun pil beklentiniz olmasın Max 4 saat oda Chrome da gezinirseniz.

Acer Nitro 5 AN515-58-79xa Intel Core i7 12700H 16 GB 512 GB SSD RTX 4060 - 8 GB FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar nh. QM0ey. 001.

Atıgınız bilgisayar fena durmuyor dediginiz gibi oyle aman aman bir şarj süresi bkelemiyorum 4-5 saat idealdir ev zaten yakın problem olmaz. Sade bir fşkşr olarak şunu sormak isterim almışken 5000TL daha verip 4070 HP Victus gibi modelere bakmak mantıklı mıdır?

Atıgınız bilgisayar fena durmuyor dediginiz gibi oyle aman aman bir şarj süresi bkelemiyorum 4-5 saat idealdir ev zaten yakın problem olmaz. Sade bir fşkşr olarak şunu sormak isterim almışken 5000TL daha verip 4070 HP Victus gibi modelere bakmak mantıklı mıdır?

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ER?magaza=Teknorya&url_src=ios-product-detail bu cihazın kasa ve panel kalitesi Victus'un çok önünde. İlla 4070 olsun diyorsanız alın ancak 4060 yeterli diyorsanız diğer konularda Nitro 16 daha önde.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler başta HP düşünüyordum şu an Acer alacagım kesinleşti vatana ve mediamarkta gidip biraz daha araştırıp alacağım umararım hayırlısı olur.

ASUS TUF'da 4070 var daha iyi cihaz hem de 4070 istiyorsanız tufa bakın.

Geri
Yukarı