Bilgisayar programcılığı için üniversite önerisi

Bilgisayar programcılığı okuyup DGS'ye girmeyi planlıyorum. TYT sıralama 372 bin. İstanbul içinde bilgisayar programcılığı için iyi bir üniversite önerir misiniz?
Bir tane devlet üniversitesi yok, şaka gibi.

Size olabilecek bir tek bu üniversite var.

Bilgisayar programcılığı okuyup DGS'ye girmeyi planlıyorum. TYT sıralama 372 bin. İstanbul içinde bilgisayar programcılığı için iyi bir üniversite önerir misiniz?
Burslu düşünüyorsanız başarı sıralamasına göre yazın hepsi aynı minvalde üniversteler.Paralı düşünüyorsanız Medipol'u ilk sıraya atın.

Benim de seçeneklerim arasında olan bir durum bu. benim sıralama 280bin gerçi. Ticaret Üniversitesi, Acıbadem ya da Doğuş seçeneklerim arasında. Tabi anadoluda oturduğum için karşıdaki seçenekleri eledim.

Bir tane devlet üniversitesi yok, şaka gibi.

Size olabilecek bir tek bu üniversite var.

Açık öğretim okumak istemiyorum ve illa devlet üniversitesi olmasına gerek yok. Baktığımda yüzde 50 indirimli üniversiteler var ama hangileri iyi hangileri kötü bilmiyorum. İnternette hepsine kötü yorum var bu yüzden karar veremiyorum.

Açık öğretim okumak istemiyorum ve illa devlet üniversitesi olmasına gerek yok. Baktığımda yüzde 50 indirimli üniversiteler var ama hangileri iyi hangileri kötü bilmiyorum. İnternette hepsine kötü yorum var bu yüzden karar veremiyorum.
Vakıf üniversitesi size pahalıya patlar.

Benim de seçeneklerim arasında olan bir durum bu. benim sıralama 280bin gerçi. Ticaret Üniversitesi, Acıbadem ya da Doğuş seçeneklerim arasında. Tabi anadoluda oturduğum için karşıdaki seçenekleri eledim.
İlk sıraya Acıbadem 2.ye Piri Reis yazın hocam. Acıbadem Türkiye geneli sıralamada 22. Piri Reis 85. diğer üniler çok geride.

İlk sıraya İst Medipol 2.ye de İst Aydın yazın hocam.

Geri
Yukarı