Bilgisayar RAM'lerin yerini değiştirmeden açılmıyor

saynerx

Femtopat
Daha fazla  
Intel i3 4130 3.40 GHz işlemci.
DDR3 8 GB 1333 MHz RAM.
500GB Toshiba harddisk.
250W Power Supply.
-
-Merhaba arkadaşlar, benim bir sorunum var. Son zamanlarda oluşan bir sorun ile karşı karşıyayım.
2 Adet 4 GB RAM'ler var. Bilgisayarı her kapattığımda tekrar açacağım zaman görüntü gelmiyor. Ama RAM'lerin yerlerini değiştirince görüntü geliyor.
Bunu sürekli haline gelmeye başladı. Ne yapmam lazım? Güç kaynağındandır diye Power Supply değiştirdim ama halen aynı sorun.
Yeni RAM aldım ama yine ayın sorun. Her defasında yerlerini değiştiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel i3 4130 3.40 GHz işlemci.
DDR3 8 GB 1333 MHz RAM.
500GB Toshiba harddisk.
250W Power Supply.
-
-Merhaba arkadaşlar, benim bir sorunum var. Son zamanlarda oluşan bir sorun ile karşı karşıyayım.
2 Adet 4 GB RAM'ler var. Bilgisayarı her kapattığımda tekrar açacağım zaman görüntü gelmiyor. Ama RAM'lerin yerlerini değiştirince görüntü geliyor.
Bunu sürekli haline gelmeye başladı. Ne yapmam lazım? Güç kaynağındandır diye Power Supply değiştirdim ama halen aynı sorun.
Yeni RAM aldım ama yine ayın sorun. Her defasında yerlerini değiştiriyorum.
Muhtemelen anakartta sıkıntı olabilir.

Tam anlayamadım, her slota farklı mı takıyorsunuz her zaman?

Ayrıca hala Windows 7'de kalmakta hata yapıyorsunuz. Desteği bitti artık, Win 10 daha uygun sanki?

Tam anlayamadım, her slota farklı mı takıyorsunuz her zaman?

Ayrıca hala Windows 7'de kalmakta hata yapıyorsunuz. Desteği bitti artık, Win 10 daha uygun sanki?
ramlar aynı fakat 2 adet 4 gb ram var yerlerini değiştrimeyince görüntü gelmiyor
her bilgisatarı açmak için ramların yerlerini değiştirmem lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı