Bilgisayar rastgele tuşlara basıyor

Flashes

Decapat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar birkaç aydır ayni sorunu yaşamaktayım. Bilgisayar kendi kendine dosya gezgini açıyor. Klavyemin ışıkları kendi kendine yanip sönüyor ya da hep açık kalıyor. Tuşlarla bir şeyler yazmaya çalıştığımda çok alakasız şeyler yazıyor. Sorun klavyede sanmıştım ama klavyenin kablosunu çektim fakat halen devam ediyor. Neden olabilir?

Merhaba arkadaşlar birkaç aydır ayni sorunu yaşamaktayım. Bilgisayar kendi kendine dosya gezgini açıyor. Klavyemin ışıkları kendi kendine yanip sönüyor ya da hep açık kalıyor. Tuşlarla bir şeyler yazmaya çalıştığımda çok alakasız şeyler yazıyor. Sorun klavyede sanmıştım ama klavyenin kablosunu çektim fakat halen devam ediyor. Neden olabilir?

Kaspersky gibi güçlü bir a.v ile taratmanız yararınıza olacaktır hocam, belki de bir şeyler bulur.

Hocam virüs bulaşmış ihtimali varmı?

Yüksek ihtimal virüs bulaşmış, Kaspersky, Malwarebytes ile taratın.

Kaspersky gibi güçlü bir a. V ile taratmanız yararınıza olacaktır hocam, belki de bir şeyler bulur.

Şansa bak dün sildim kullanmıyorum diye şimdi tekrar yükleyeyim.
Hocam virüs bulaşmış ihtimali var mı?

Büyük ihtimal.

Konuyu açmadan önce baktımda değişen bir şey yok.
Yüksek ihtimal virüs bulaşmış, Kaspersky, Malwarebytes ile taratın.

Kaspersky gibi güçlü bir a. V ile taratmanız yararınıza olacaktır hocam, belki de bir şeyler bulur.

Virüs çıkmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı