Bilgisayar reset atıyor veya görüntü kesiliyor

Eren Tatoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda gayet günlük nasıl takılıyorsam takılıyorum ama bazen örnek vermek gerekirse, steam üzerinden CSGO'ya tıkladığımda monitör birden gidiyor ama arkaplanda dinlediğim müzik sesi çalmaya devam ediyor. Bilgisayarı power tuşundan kapatıp tekrar açmam gerekiyor. Başka bir olay ise 1 saat yada daha fazla PUBG oynarken monitör birden gidiyor ve PC kendine res atıyor. Bu olaylar 1-2 gün sıklıkla yaşanan bir durum sizce bir sorun mu var? Var ise nerede var? Her parçamın tek tek garantisi var direk garantiye yollayabilirim.

• MSİ B350 PC Mate
  • Gskill Ripjaws (8x2) 16GB Dual KİT 3000 MHz RAM
  • MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X
  • WD 1 TB 7200 RPM
  • 120 GB SSD
  • RYZEN 5 1600
  • AOC 21.5" G2260VWQ6 1ms 75Hz

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek sıcaklıktan ötürü olabilir. Virüste olabilir. MSI Afterburner ile oyunun ekran görüntüsünü atmanızı rica edeceğim. Ayrıca donanımlarınızın güncel olduğuna ve diskinizin temiz olduğundan emin olun.

Merhaba sıcaklıktan olduğunu sanmıyorum çünkü mesela youtube’dan video izlerken canım CSGO oynamak isteyince Başlat tuşuna basıyorum monitör kapanıyor. Res atmak zorunda kalıyorum. PUBG’de ise hem CPU hem GPU 72 dereceyi geçmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı